Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dylemat

pierścionek pic rel leży w szafce schowany przed różową. Miały być oświadczyny w święta przed wszystkimi ale no nie da rady, bo rodzina jednak się nie zjeżdża. Sam nie wiem, czy warto oświadczać się w dobie koronawirusa? Nie wiemy co dalej z epidemią, nie wiadomo co z polską. Nie jest to czas na planowanie ślubu i wesela. Dodam, że dziewczyna studiuje prestiżowy kierunek, więc też ma urwanie głowy.

Co sądzicie, czy się oświadczać? Najgorzej, że w święta bylibyśmy sami i nikt by tego nie zobaczył. (nawet na fb by to znajomym umknęło w dobie postów o koronawirusie)

#pytanie #zwiazki #oswiadczyny #zareczyny #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #koronawirus
jmuhha - Mirki, mam dylemat

pierścionek pic rel leży w szafce schowany przed różow...

źródło: comment_1585507608QV65Ge0aUA0bD7WQNEBrmt.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Można się ośw. w dobie koronawirusa 67.8% (877)
  • Lepiej poczekać, przeczekać to 32.2% (416)

Oddanych głosów: 1293

  • 90
  • Odpowiedz
Najgorzej, że w święta bylibyśmy sami i nikt by tego nie zobaczył. (nawet na fb by to znajomym umknęło w dobie postów o koronawirusie)


@jmuhha: jeśli oświadczasz się dla ludzi, nie dla siebie to prawdopodobnie nie dojrzałeś emocjonalnie do małżeństwa.
  • Odpowiedz
spoko, ale to rodzice płacą za wesele (już postawili mnie przed faktem dokonanym)


@rysiekryszard: pamiętaj tylko, że jak cenisz dziewczynę to kupuje się złoty pierścionek (białe złoto tego tak nie odda)
  • Odpowiedz