Wpis z mikrobloga

Mirasy,farbował któryś z was brode? Nie mam złego zarostu, mogę powiedzieć że nawet jestem w tej lepszej grupie jeżeli chodzi o genetyke, ale oglądam sobie te filmiki z farbowaniem i w sumie bym spróbował bo i tak na tej kwaranntanie siedzę tylko w domu #kosmetyki #zarost #modameska
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Purpps:
Ja kiedyś próbowałem tą najczęściej polecaną Just for men, to to gówno chętniej farbowało skórę niż włos xD

Niedługo dam szansę hennie, właściwie to już do mnie idzie.
@Kliko: ja widziałem żeby farbowac zwykła do włosów,podobno ten sam efekt,nie wiem jeszcze na co się zdecyduje ale sprawdzę na pewno bo co mi szkodzi xd
@malebro: tylko jeśli ma indygo, zwykła henna się daje ściągnąć w razie czego i nie robi glona, ale faktycznie, farba chemiczna może gorzej łapać lub wcale ¯\_(ツ)_/¯ najczęściej ludzie którzy decydują się na hennę już nie rezygnują bo ładnie pogrubia włosy i jest zdrowsza dla skóry niż farby
@Purpps: no zależy od koloru jaki chcesz uzyskać - czysta henna daje rude kolory, myślę że warto kupić gotową mieszankę w docelowym kolorze, tylko zwróć uwagę żeby było bez indygo. Woła @wwwlosy_pl bo ona ma swój sklep i na pewno coś Ci poleci (a i ceny ma dobre i podział fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Purpps: a to jak czarny to indygo musi wejść, to dobrze o tym poczytaj, bo efekt jest super, ale trzeba włosy dobrze oczyścić żeby glona nie było no i faktycznie ciężko się tego koloru pozbyć więc mam nadzieję, że jesteś pewny (lub możesz zgolić brodę i wytrzymasz kilka dni nim zacznie odrastać jak kolor Ci się znudzi :D )
@Purpps: hmmm kurczę, ja to mam tylko ziołowe koloryzacje u siebie, a z ziołowych na czarny najpierw trzeba zrobić podkład z heny = rudy. Widziałam już ogniście rude hennowe brody xD mnie się podoba, ale osobom noszącym te brody już nie zawsze