Wpis z mikrobloga

Jest jeszcze coś do poprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wg mnie teraz po aktualizacji Viomi V2 Pro jest prawie idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Testowałem nowości i oto moje obserwacje.
➡️Tylko 361.99$ z Europy

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Viomi V2 Pro
⏩361.99$ (ok 1480zł)
▶️ kod: O4679AAC82227001
Dostawa z Niemiec kurier za darmo

➡️Jak może wiecie Xiaomi Viomi V2 Pro dostał aktualizację. Teraz mogę go polecić jeszcze bardziej, bo praktycznie nie ma już słabych punktów
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zmiany, które zauważyłem:
▶️ multimapy, zapisuje do 5 map
▶️ usprawnienia w jednoczesnym odkurzaniu i mopowaniu (sterowanie mocą i wodą)
▶️ rozbudowany harmonogram
▶️ usprawnienia w edycji map (strefy zakazane itd)
▶️ nowy lepszy głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

❗Uwaga, aktualizacja idzie falami, ja mam na regionie Polska, na China nie bylo jeszcze.

Mozna zapisać aż 5 różnych map, chyba każdemu starczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robot po zrobieniu nowej mapy pyta, czy ja zapisać. W App mamy listę map. Mapy można nazywać. Można załadować mapę, którą potrzebujemy.

W zakresie jednoczesnego odkurzania i mopowania (pojemnik 2w1) dodano możliwość sterowania mocą i ilością wody. Wcześniej było to tylko przy osobnym odkurzaniu lub mopowaniu.

Bardzo rozbudowano harmonogram. Można ustawić rozne godziny sprzatania na różne dni i sprzątnie tylko wybranych pomieszczeń. Rewelacja Jest wiele możliwości ustawień. Poprzedni harmonogram był bardzo prosty.

Fajne zmiany wprowadzono w zakresie edycji map i nakładania na nie np. stref zakazanych, które robot ma omijać. Wcześniej można było nanieść tylko duże strefy, te prostokąty były duże. Obecnie da się ustawić również małe strefy.

Nowy glos robota bardziej mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️Dodatkowo producent uruchomił oficjalny serwis w Europie (Niemcy) i będą w nim naprawiane odkurzacze kupione w europejskich magazynach Gearbest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

▶️ Posiadam ten odkurzacz ponad 3 m-ce i jestem pod wielkim wrażeniem. A teraz jest jeszcze lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wręcz idealny. Bo pamiętajmy, że ma chyba najlepszego mopa na rynku. Świetne trasy. Wielka moc. Niektórym wiem, że brakuje sterowania głosowego, ale to malutki minus (mi to nie jest potrzebne). Ważniejsze, że świetnie sprzata. No i teraz po aktualizacji jest jeszcze lepszy. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #xiaomi #viomi #viomiv2pro #mirobot #itemyzchin #chinskiecuda #sebeksspoleca
#chinskierecenzje

sebekss - Jest jeszcze coś do poprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wg mnie teraz po aktualizacji Vio...

źródło: comment_1585495113UnEZsTHvNoYGFZcU5rz3IL.jpg

Pobierz
  • 10
@AliPaczka s5 max nie miałem akurat. Testowałem s50, mam S6. S5 max to taki podrasowany s50. Nowe algorytmy, lepszy mop.
W porównaniu do Viomi V2 Pro ma jednak gorszego mopa. Zapisuje chyba 2 mapy jako backup (w Viomi lista 5map do wyboru). Harmonogramy, podział na pokoje to wszystko będzie. Generalnie jest spoko. Zwykle s5 max jest sporo droższy od Viomi...

@sebekss: Androida używasz? ja dotychczas uzywałem iPhone'a i aplikacji xiaomi home. Po aktualizacji przestał działać scheduling. Próbowałem też przez aplikację viomi połączyć odkurzacz, ale nie mogę ponieważ on oczekuje sieci o nazwie RVCLM21B-XXXXX, a u mnie sieć nazywa się viomi-vacuum-v6_miapF6CC.
Nie próbowałeś może apek na iPhone'a?