Wpis z mikrobloga

Ee mikroby bo tak już było parę przemyśleń dzisiaj więc i ja się wpitole w ten temat. Poważnie teraz:

Jakie macie cele w życiu?

Co chcielibyście osiągnąć, żeby móc powiedzieć na starość "jestem zadowolony ze swojego życia" ?

Ja generalnie chciałbym oczywiście ukończyć studia, zdobyć (pewnie we własnym zakresie, bo przecież nie na uczelni) umiejętności, dzięki którym znajdę dobrze płatna pracę. Jednak przede wszystkim chciałbym się w końcu szczęśliwie zakochać i znaleźć kobietę, którą będę dozgonnie kochał, jak i ona mnie, poślubić ją i mieć z nią przynajmniej jedno dziecko. I tak wieść ustatkowane, szczęśliwe życie. Dodatkowo, chciałbym kiedyś zwiedzić trochę świata. Spróbować czegoś szalonego i nietuzinkowego czegoś czym mógłbym się pochwalić na starość. Chciałbym również, aby w oczach mojej rodziny i moich znajomych był człowiekiem, który zasłużył na ich uwagę, by mogli również o mnie - bez cienia wątpliwości - powiedzieć "Kamil do dobry człowiek" :) Wtedy będę mógł powiedzieć na starość że jestem w pełni zadowolony ze swojego życia.

#przemyslenianoca
  • 14
  • Odpowiedz
@M4lutki: znaleźć żone, nimfomankę, co nie będzie narzekać, że za dużo piwa pije. Spłodzić syna, wybudować dom i posadzić drzewo. Kolejność dowolna. A czy inni będą myśleć o mnie jako o dobrym, przykładnym człowieku, to w sumie gówno mnie obchodzi.
  • Odpowiedz
@M4lutki: Wszystkie Kamile to fajne chłopaki.

Pewnie jestem nudny, ale co tam: chciałbym znaleźć dobrze płatną pracę, którą będę lubił (nie muszę jej uwielbiać, grunt, żeby chodzenie do niej nie było dla mnie cierpieniem). Znaleźć kobietę, która pokocham i (teraz trudniejsza cześć) która pokocha mnie. Przy okazji zwiedzić trochę świata, skoczyć ze spadochronem, wybrac się w podróż autostopem (chociaż tego to się #!$%@? boję) i pewnie kilka innych rzeczy, których
  • Odpowiedz
@Broken: Znam mniej więcej Twoją historię. Współczuje. Nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić co możesz czuć i w sumie nie mam pojęcia co mógłbym Ci jeszcze odpisać. Trzymam kciuki za Ciebie.
  • Odpowiedz