Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdobądź zawód , znajdź zainteresowania i pasję , zaimponuj czymś kobietom". I co, i ku**a co???
I mam zawód, mam pasję , właśnie dopracowuje układ elektroniczny a w oczach kobiet jestem śmieciem. Dzisiejsze białogłowy mają w dupie ludzi z pasjami i umiejętnościami, liczy się wygląd, przebojowość i hajs , nie ważne czy płynie on z ciężkiej pracy czy ze zbierania haraczy, to jest nie ważne.
Ehh... trzeba było chodzić na melanże , uczyć się być "cool" i uczyć się oskarkowości po modnych klubach zamiast siedzieć nad "sztuką elektroniki" Horrowitza i Hilla czy bluebookiem Kardasia.

I teraz tracę życie z sondą oscyloskową w ręku, ślęcząc na symulacją obwodu w LTSpicie. (,)
#przegryw
arek4444 - Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdob...

źródło: comment_1585425572vHQrEkrjxJDJ3iezT3nTaP.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
I mam zawód, mam pasję , właśnie dopracowuje układ elektroniczny a w oczach kobiet jestem śmieciem.


@arek4444: Gówno masz, a nie pasję. Jak się ma pasję to ma się gdzieś co inni o niej sądzą, a na pewno nie ocenia się jej w kategorii imponowania komukolwiek.
  • Odpowiedz
@arek4444: Witam kolegę po fachu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jak jeszcze kobietę programistkę spotkasz to elektronika sprzętowca nie widziałem i to nawet w dużych korpach. Ale pasja świetna, osobiście siedzę w tych prądach już 13 lat i coraz bardziej mnie bawi () Nie wiem czy potrafił bym to zamienić na dziewczynę. Ale są też takie elektroniczki na świecie
  • Odpowiedz
@arek4444: Wydaje mi sie, że tu chodzi o sposob bycia. Mozesz pasjonowac sie nawet żukami gnojarzami, ale jeśli nie umiesz tego nikomu przedstawic ani zainteresować tematem to raczej nic z tego. Spojrz na takiego Tonyego Starka - miliony gowniar na swiecie uważają, że jest zabawny i charyzmatyczny a jest definicją nerda.
  • Odpowiedz