Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdobądź zawód , znajdź zainteresowania i pasję , zaimponuj czymś kobietom". I co, i ku**a co???
I mam zawód, mam pasję , właśnie dopracowuje układ elektroniczny a w oczach kobiet jestem śmieciem. Dzisiejsze białogłowy mają w dupie ludzi z pasjami i umiejętnościami, liczy się wygląd, przebojowość i hajs , nie ważne czy płynie on z ciężkiej pracy czy ze zbierania haraczy, to jest nie ważne.
Ehh... trzeba było chodzić na melanże , uczyć się być "cool" i uczyć się oskarkowości po modnych klubach zamiast siedzieć nad "sztuką elektroniki" Horrowitza i Hilla czy bluebookiem Kardasia.

I teraz tracę życie z sondą oscyloskową w ręku, ślęcząc na symulacją obwodu w LTSpicie. (,)
#przegryw
arek4444 - Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdob...

źródło: comment_1585425572vHQrEkrjxJDJ3iezT3nTaP.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 32
@arek4444 jest granica pomiędzy posiadaniem zainteresowań czy niegroźnym hobby, a bycie geekiem oddanym swojej pasji bardziej niż drugiej osobie kiedykolwiek mógłbyś być.
  • Odpowiedz
weź opracuj jakiś zajebisty algorytm do wibratora na arduino, to jak się babeczkom cipki zagotują z rozkoszy to będą cie chwalić pod niebiosa XD


@myszka_szara: Będą mnie chwalić pod niebiosa... podczas zabaw z tym wibratorem i Chad'em.
  • Odpowiedz
Sam się zatrzymałem na Eaglu i w sumie nic mi więcej nie potrzeba...


@Xaveri: Do płytek dwuwarstowych jest dobry. Ale jakbyś chciał się przesiąść na 4 (lub więcej) warstw to eagle'm tego nie zrobisz.
  • Odpowiedz
i Chad'em.


@arek4444: chad nie zna takiego pojęcia jak w------r, on z natury jest chadem
poza tym można opracować jakiś dodatkowy kontroler z paralizatorem w rączce, jakby jakiś chad niedomagał i chciał kobiecie pomóc :) ale by go wtedy p----o
  • Odpowiedz
@myszka_szara: Hmm, widzę że marzy ci się elektro-s--s. Hmm, myślałem kiedyś o tym żeby zrobić sobie generator wysokiego napięcia ale takiego podawanego w postaci mikrosekundowych impulsów jako coś w rodzaju stymulatora do seksu... muszę się nad tym zastanowić, ciekawy pomysł na kolejny projekcik. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arek4444: P-----l innych. Bądź sobą. Boże ja też nie chodziłem na imprezy i inne gówna a od ponad miesiąca jestem z dziewczyną. Też w tym roku 25 lat. Pasjonuje się muzyką.
  • Odpowiedz
@arek4444: Ale podziwiam ludzi co ogarniają te prądy i elektroniki wszystkie. Chociaż sam jestem techniczny, to te dwa obszary są dla mnie absolutną k---a magią i zabiłbym się przy podłączaniu gniazdka XD
  • Odpowiedz
Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdobądź zawód , znajdź zainteresowania i pasję , zaimponuj czymś kobietom".


@arek4444: Co, mirek? Też całe życie w kłamstwie? Trzeba było trenować boks. Kobiety lubią być bite przez czadów. Łobuz kocha najmocniej.
  • Odpowiedz