Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdobądź zawód , znajdź zainteresowania i pasję , zaimponuj czymś kobietom". I co, i ku**a co???
I mam zawód, mam pasję , właśnie dopracowuje układ elektroniczny a w oczach kobiet jestem śmieciem. Dzisiejsze białogłowy mają w dupie ludzi z pasjami i umiejętnościami, liczy się wygląd, przebojowość i hajs , nie ważne czy płynie on z ciężkiej pracy czy ze zbierania haraczy, to jest nie ważne.
Ehh... trzeba było chodzić na melanże , uczyć się być "cool" i uczyć się oskarkowości po modnych klubach zamiast siedzieć nad "sztuką elektroniki" Horrowitza i Hilla czy bluebookiem Kardasia.

I teraz tracę życie z sondą oscyloskową w ręku, ślęcząc na symulacją obwodu w LTSpicie. (,)
#przegryw
arek4444 - Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdob...

źródło: comment_1585425572vHQrEkrjxJDJ3iezT3nTaP.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli nie posłuchasz kogoś stracisz szansę na ciekawą historię, jeśli nie posłuchasz siebie stracisz szansę na ciekawe życie. Idź własną drogą. Tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@arek4444 jesli szukasz panny na chwile, to szukaj w takich ktore opisales wlasnie. Jesli szukasz na dluzej, to innych niz opisales jest cala masa, tylko troche trudniej je znalezc. Choc teraz w dobie Tindera i Speeddatingu jest znacznie ulatwione niz 15 lat temu
  • Odpowiedz
Wow, czy ja właśnie popełniłem wpis, który zebrał najwięcej uwagi i plusów ze wszystkich moich dotychczasowych wpisów od czasu zaczęcia przygody z wykopem?
Czuję się zaszczycony, dzięki za za tak duży odzew. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@janeeyrie:

Co to za pasja, skoro masz takie podejście? To interesujesz się elektroniką
  • Odpowiedz