Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 479
Wyszedłem po zakupy po 3 dniach siedzenia w domu jak ostatni idiota.

W ciągu 20 minut minąłem ze sto osób na rowerach, głównie w grupkach. W sklepie pełno ludzi, na ulicach korki, młodzież chodzi grupkami na piwko.

Dobrze jest. Przekłamujcie statystyki dalej.

#koronawirus #chlewobsranygownem #zostanwdomu
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaroty: Przyzanm,ze wyszedłem na rower, SAM, z rękawiczkami, maską, okularami, starałem się pojechać za miasto i trzymać od ludzi z daleka.. Maski na sobie miało moze 1/15 ludzi , rękawiczki, odstępy.. zapomnijcie :/ Gdyby wszyscy nosili maseczki i trzymali się zasad odstepu itd to byłoby dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@jaroty @jaroty to gdzie Ty mieszkasz? Godzina 17 w centrum Wrocławia widziałam 3 osoby. Co prawda słyszałam, że nad Odrą grille, ale nie żeby korki, młodzież, pełno ludzi.
  • Odpowiedz
No i macie to swoje wychodzenie do ludzi. Po dzisiejszej aktualizacji trend jest taki jakby separacja społeczna nich nie dawała. Pewnie dlatego, że wielu Polaków ma to w dupie i spamuje dookoła że to fałszowanie, że nie ma żadnej choroby, że nikomu nic nie będzie. Aż #!$%@? dziw, że ludzkość przetrwała do XXI wieku.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Jak skończą się nam respiratory i środki ochrony osobistej, które są już na wyczerpaniu, będzie jak we Włoszech - 700, 800 zgonów dziennie. Ale rozumiem, że dla Ciebie to tylko liczby dopóki nie dotknie to kogoś z Twoich bliskich.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Nie tylko Chiny, ale również m.in. Korea Południowa. Nakaz noszenia maseczek czy nakaz siedzenia na tyłku przez 2 miesiące są niemożliwe do wdrożenia? Pozamykaliśmy granice, pozamykaliśmy restauracje, czyli jednak się da. Rozumiem, że Twoim zdaniem sytuacja w USA i Włoszech jest godna naśladowania? To się nazywa wolność kosztem życia i zdrowia innych ludzi.
  • Odpowiedz
@inspekcjapip: w chinach spawano drzwi bloków mieszkalnych w których zyli zakazeni ludzie zeby miec pewnosc ze nie wyjda, ludzi z goraczka siłą wkładano do izolatek, a wyjscia z domu karano bezwzględnym wiezieniem, serio myslisz ze cos takiego przejdzie w neoliberalnych państwach? XD
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Nie popieram tak radykalnych metod, ale wiele z zastosowanych procedur (maseczki, mierzenie temperatury, zakaz wchodzenia na osiedla osobom niezameldowanym) było dobre i jak widać się opłaciły. Podajesz bardzo skrajne i marginalne przykłady, a wiedzę o Chinach czerpiesz z filmów z żółtymi napisami. Ponawiam - rozumiem, że Twoim zdaniem sytuacja w USA i Włoszech jest godna naśladowania? I własne widzimisie, jak grill ze znajomymi jest ważniejsze od zdrowia innych ludzi?
  • Odpowiedz