Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 479
Wyszedłem po zakupy po 3 dniach siedzenia w domu jak ostatni idiota.

W ciągu 20 minut minąłem ze sto osób na rowerach, głównie w grupkach. W sklepie pełno ludzi, na ulicach korki, młodzież chodzi grupkami na piwko.

Dobrze jest. Przekłamujcie statystyki dalej.

#koronawirus #chlewobsranygownem #zostanwdomu
  • 73
  • Odpowiedz
@jaroty: no chyba nie myślałeś że ludzie bedą siedzieć nieustannie w domach przez miesiąc z powodu wirusa o śmiertelności 3%, po świetach już kazdy młody bedzie miał te kwarantanny w dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@OddajButa123: oczywiście że nie. Teraz tylko czekam na moment, aż zrobi się tak poważnie, że tuba nie będzie już mogła kłamać i ludzie przejrzą na oczy.
  • Odpowiedz
@jaroty: U mnie to samo, właśnie komuś odpisałam. Nikt się tym nie przejmuje, kasjerki ceremonialnie nakładają rękawiczki (którymi co chwilę pocierają to nos, to oko) - i to by było na tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@obserwator_ryb: śpisz pod lodem od ostatnich dwóch miesięcy? Zobacz sobie o czym pisze pół wykopu, a potem zadawaj głupie pytania. Podpowiem - koronawirus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jaroty: też to zauważyłam dzisiaj. Mnie najbardziej wkurzyła karynka, która wyszła z psem i ze swoją psiapsi jakby nie mogła do niej napisać na fb czy coś. Rozumiem, że z psem trzeba wyjść, nie rozumiem konieczności spotkania się ze znajomymi. Zaczęłam się dziś zastanawiać po cholerę ja siedzę w domu...
  • Odpowiedz
Swiatowa smiertelnosc tego virusa to 4.5% a we Wloszech to juz ponad 10% (i tak wiem rozumiem stare spoleczenstwo) ale to i tak duzo


@Einhander: smiertelnosci nie mozna liczyc na bazie tylko wykrytych przypadkow, bo tych niewykrytych z łagodnym przebiegiem jest prawdopodobnie duzo wiecej
  • Odpowiedz