Wpis z mikrobloga

@bercik31: jak bez coli krzywi ryja to pijesz z colą, wszystko w temacie. Chyba że kosztuje drożej niż 100zł za butelkę, to możesz wstawić do barku, żeby czekała na kogoś kto ją bardziej doceni.
  • Odpowiedz
@bercik31: lod sie dodaje to alkoholi ktorych przyjemnosc picia jest srednia, hennesy jest srednie wypij jak chcesz z lodem z kola czy w drinku

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bercik31 lejesz, dodajesz lodu z dwie kosteczki, do tego trochę wody gazowanej (wedle uznania) i ewentualnie trochę cytrynki do złagodzenia, próbujesz, jak #!$%@? to dolewasz coli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bercik31 przestań to że ktoś ma mniej wyjarane podniebienie i smak łychy go mierzi to żadna ujma, mnie osobiście wręcz odraża chociaż parę lat temu mogłem pakować drina za drinem, a teraz może jeszcze burbonik z colą wejdzie ale tak na czysto to raczej nie koniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nalew1984: Ja tak jak wyżej pisałem zawsze z cola ale raczej ballantines,jack daniels czy jim Beam które same z lodem są ohydne myślalem, że ten koniaczek to już wyższa półka a narzeczona dostała na urodziny i chcemy spróbować ;>
  • Odpowiedz
@bercik31 piłem takie po klocku za butelkę i powiem Ci że zawiodłem się, moim zdaniem te całe pseudo bukiety smakowe to trochę naciągana sprawa, dla jednych smakuje dla drugiego nie, jeden powie ze to zwykła samogona drugi że arcy wspaniały wyrób gorzelniczy ¯_(ツ)_/¯ koniec końców jak nie sprawdzicie to nie będziecie wiedzieli, a w razie czego będzie stało w baryku dla gości ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elgrecqo ja to stronie ogólnie od alko, pije tylko browarka i to w ilości tak do 4 5 butelek, gdyż chyba przez bolerioze spadła mój próg "wejścia" i z reguły tak po 3 bronkach już czuje się wystarcjaco błogo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bercik31 Rozcieńczyć odrobiną schweppes ginger ale i masz rewelacyjne drinki. Nie słuchaj koneserów co każą pić samo, zarówno henessey jak i martel sami reklamują swoje podstawowe popularne produkty VS jako baza do drinków. Do picia na czysto to są XO czy jakieś inne cohiby
  • Odpowiedz