Wpis z mikrobloga

@Adamerio: Takich powrotów w dodatku z teledyskami nam trzeba. Porównując do Toola (to i to w sumie komercyjne) gdzie ludzie spuszczali się na prawo i lewo i wariowali na widok zdjęcia ze studia to niebo, a ziemia. Rammstein triggerował raz czy dwa jakimś zdjęciem ze studia i nagle bam, płyta. A Tool? XD Zblazowany Maynard i wątpliwa pod każdym względem płyta, która tak naprawdę jest średnia żeby nie powiedzieć słaba. W
@Analityk: W ostatnich latach ich twórczość to właśnie ta płyta przy której było mniej szumu przed wydawniczego niż w przypadku tego drugiego zespołu. Tu i tu się pocili żeby to nagrać to akurat fakt, ale moim zdaniem w ostatecznym rozrachunku to i tak Niemcy wypadają lepiej.
@jablkawmasle: pytanie czy w obecnej sytuacji na świecie i w europie wydarzenie sie odbedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niby jeszcze 4 miesiące ale roznie moze byc^^ Trochę zaspałem, jednak caly czas sledze str eventimu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Adamerio: noooo niby masz racjeeee...- i do tego cos tam jeszcze bylo glosno, ze Till lezy w szpitalu z gorączką po koncercie w Moskwie (ale ponoc nie ma wirusa :V), wiec siłą rzeczy mam nadzieję, ze wszystko bedzie z nimi ok :C. Ook, mam nadzieje, ze Ci sie uda () - ja tak zaspalam na koncert R+, ktory byl na stadionie Slaskim w 2019, bo