Wpis z mikrobloga

Założyłem się ze współlokatorką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ona twierdzi, że wirus w Polsce ucichnie, a ja że w ciągu max 2 tygodni będzie 10k zarażonych.
Założyliśmy się o 100 zł, dalej twierdzi że wygra, a ja że może tak być nawet w ciągu tygodnia, ale zakład obejmuje dwa.
Jeżeli więc wygram zakład, przeznaczę swoją wygraną na dowolną wyznaczoną przez Was fundację i dorzucę jeszcze coś od siebie.
Oczywiście będę wołał plusujących.

  • 46
Ona twierdzi, że wirus w Polsce ucichnie, a ja że w ciągu max 2 tygodni będzie 10k zarażonych.


@DrMagK2: ... niech wrzuci tę stówkę w jakieś escorw, bo za dwa tygodnie ona nie będzie żyć, a ty kasy nie zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrMagK2: Koleżanka jest brudaską, ale bagatelizować wirusa warto, bo szkody jakie wyrządzamy są niewspółmierne do zagrożenia. Można było ruszyć z produkcją respiratorów jeżeli faktycznie ich brakuje. Liczby narazie są śmiesznie niskie. 151 zgonów na milionów ludzi we Włoszech w dwa miesiące? To przecież śmieszna liczba.
@DrMagK2: Też się tak "bawimy" ze wspóllokatorami, tylko pytanie brzmiało "Kiedy skończy się wirus?" czyli kiedy będzie można znów normalnie funkcjonować, latać samolotem itd. Ja podałam 5 czerwca (choć było to z dwa tygodnie temu, gdy sytuacja jeszcze nie była taka zła), a jeden ze współlokatorów 31 marca xD Reszta kwiecień xD Optymiści.