Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: biorąc pod uwagę, że ten imbecyl praktycznie każdą wypowiedzią się kompromituje, a jego zwolennicy broniąc go piszą, że "hehe dzbany lewaki nie rozumieją" to mem wydaje się aktualny, śmiejesz się z żartów, gdzie jest mowa o zadeklarowanym geju, że hehe WCHODZI w kogoś, więc poza boomerem jeszcze #rakcontent pasuje
@RubinWwa: podrzuć linka do badań, pewnie łatwo znajdziesz skoro to taki znany fakt, napisałem przecież o korwinie, a nie każdym memie krytykującym lewicę, urojenia to mocna strona waszej prawej strony wielkiej bolzgi katolickiej
@RubinWwa: lewicowe poglądy wynikają z kompleksów xddd dziwnym trafem na najbardziej prawicową konfederację głosują praktycznie sami mężczyźni w młodym wieku, szkoda, że nie da się sprawdzić odsetków osób przed inicjacją seksualną, chyba tylko januszów i prawiczków mogą bawić żarty o seksie analnym gejów
@RubinWwa: no bez kitu Zandberg by zrobił zakaz śmiwszkowania, a Biedroń by PAŁOWAŁ hehe (dobrze mi idzie?) za memesy, cały wykop na Sybir, nie odpisuję ci już, bo jesteś niedorozwiniety, masz tak debilne argumenty, że ciężko się jakoś do nich odnieść, a humor na poziomie polskich stand-up'ów
@na-spokojnie: nie zrozumiales, co mnie nie dziwi, nie jestes zbyt rozgarniety, ale masz, wytlumacze ci - w socjalizmie jest jeden przyglup, w tym przypadku ty, ktory ustala co jest dobre co nie przez co ostatecznie cierpi wiekszosc. Po przykladzie zartow ktore rzucasz, przez twoje "komunistyczne dyrektywy humoru" ucierpieliby wszyscy lacznie z toba, bo sa zwyczajnie zenujace i niesmieszne.
@RubinWwa: w katolibanie jest jedna magiczna książka, biografia magicznego cieśli, tam są opisane wszystkie prawdy, wiadomo kogo mordować i szkanować, gejów kamienować, potem doszedł rasizm i masz połowę prawackiego światopoglądu, serio możemy tak w nieskończoność, nie chce mi się już z tobą pisać, bo to bez sensu, nikt nikogo nie przekona, były obelgi, ale dzięki za brak epitetów odnośnie matki czy coś
@na-spokojnie: socjalizm i komunizm to przeciez dzieci chrzescijanstwa, jakbys mial pojecie o teoriach w ktore wierzysz to bys wiedzial ze wymyslili je w wiekszosci duchowni XIX wieku xD Wierzysz w te same #!$%@? tylko zamiast obiecanej utopii po smierci ma byc utopia na ziemi tylko trzeba wszystkich do niej zmusic xD