Wpis z mikrobloga

W oficjalnym sklepie Nike ruszyła duża wyprzedaż - zniżka jest do 55%. Tylko przez 3 dni!

- Produktów objętych promocją jest dokładnie 6703 ¯\_(ツ)_/¯
- Po wpisaniu specjalnego kodu otrzymacie dodatkowe 25% zniżki.
- Ceny widoczne teraz w sklepie są cenami przed dodatkową zniżką!
- Uwaga! Zniżka jest na produkty nieprzecenione oraz te przecenione!
- Ceny zmienią się dopiero w koszyku po wpisaniu kodu!
- Kod rabatowy to: EXTRA2020
- Koniec promocji w niedzielę 29 marca o godz. 23:59.
- Link do specjalnego działu, gdzie są produkty objęte tą promocją w oficjalnym sklepie Nike: bit.ly/NikeExtra2020

Co znaleźliśmy na szybko?

Będziemy ten materiał aktualizować, bo chcemy się podzielić z Wami najlepszymi okazjami. Link do artykułu na PROBASKET tutaj.

Zobaczcie co znaleźliśmy “na szybko” w dziale koszykówka.
Buty Kyrie Flytrap 3 – pierwsza cena 380zł – teraz 199zł
Buty Kyrie Flytrap II – pierwsza cena 419zł – teraz 221zł

Koszt dostawy:
- Bezpłatnie dla członków Nike! Bez względu na wysokość zamówienia. Wystarczy się zarejestrować na stronie Nike!
- Dla zamówień powyżej 225zł koszt dostawy – bezpłatny dla wszystkich.
- Jeśli nie jesteśmy “członkiem Nike” To koszt przesyłki dla zamówień poniżej 225zł wynosić będzie 20zł.

- Fani #nba też znajdą duuużo dla siebie. Polecamy #kodyrabatowe #promocje #nike

- Link do oficjalnego sklepie Nike: bit.ly/NikeExtra2020
- Kod rabatowy to: EXTRA2020

- Link do artykułu na PROBASKET, gdzie wszystko objaśniamy - co i jak i gdzie znajduje się tutaj

Ile zniżki mamy naprawdę?
- Dużo jest produktów nieprzecenionych, ale to wynika ogromnej liczby – sumy wszystkich!
- 25% odliczamy od ceny, którą zobaczymy w sklepie.
- W sumie rabat na wiele produktów wynosić będzie 40, 45, a nawet 55%! Jak to możliwe?
- Jeśli teraz coś jest przecenione o 40%, to po wpisaniu kodu otrzymamy dodatkowy rabat na kolejne 25%. To oznacza, że w sumie największa zniżka wynosić będzie 55% od pierwszej ceny.
- Jak to możliwe? Prosta matematyka Jeśli coś najpierw kosztowało 100zł, ale cenę obniżymy o 40%, to nowa wynosi 60zł.
- Teraz od 60zł odejmujemy kolejne 25%, czyli 15zł, bo rabat liczymy od kwoty, którą widzimy w sklepie, to nowa cena wynosić będzie 45zł. Oznacza to, że sumując te dwa rabaty zapłacimy 55% mniej, niż pierwotna cena danego produktu.
- CENY ZMNIEJSZĄ SIĘ O 25% DOPIERO PO WPISANIU KODU W KOSZYKU!

Skończyło się podstawówkę, to i liczyć się umi! a może nie (ʘʘ)
PROBASKET - W oficjalnym sklepie Nike ruszyła duża wyprzedaż - zniżka jest do 55%. Ty...

źródło: comment_1585305020VhAgsi0Se4WlOfgCPz7qCz.jpg

Pobierz
  • 7
@olaa_s: oczywiście, kiedyś mi na czymś bardzo zależało, nie wiedziałem jaki rozmiar wybrać, dlatego zamówiłem dwa i jeden potem oddałem. tu masz link do informacji o zwrotach. trzeba samemu zapakować i pójść na pocztę i według etykiety przyjmują przesyłkę - nie płaci się nic za wysłanie. oczywiście trzeba odesłać z metkami, nienoszone :)