Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki.
Stoje przed wyborem kierunku studiów co prawda mam jeszcze trochę czasu ale trzeba powoli się decydować.
Maturka już zdana, gap year mam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szczerze powiedziawszy to nie poszedłem bo nie mogłem się zdecydować na coś konkretnego, a teraz jest podobnie.
Wiem,że nikt mi w tym nie pomoże, ale chciałem poznać Wasze zdanie na pewien temat.
Mając do wyboru jakiś techniczny kierunek, którzy może mnie i interesuje w pewnym stopniu ale na pewno nie byłbym jego pasjonatem albo pójscie na kierunki, które utrwaliły się w świadomości jako zapchaj dziury(europeistyka,pedagogika etc.) to co byście wybrali?

#pytanie #pytaniedoeksperta #studia #studbaza #nauka #szkola #licbaza
  • 15
@sh3yk3r_: jakie masz wyniki na maturze i co konkretnie Ciebie interesuje?

Niby rozsądniej iść na ten techniczny, ale wiem po sobie że nie ma co marnować życia i znienawidzić siebie i każdego kto cię namawiał iść w coś co cię nie jara. Tylko pytanie czy ciebie ta 2 opcja rzeczywiście jara i widzisz w tym dla siebie przyszłość, czy po prostu nie masz znowu pomysłu na życie więc wolisz coś bardziej
@Alex_mski: Każdemu odradzam, jak lubię prawo, lubię je analizować i na tych studiach znalazłam swoją pasje tak ludzie do jest porażka... tyle jadu nigdy nie widziałam