Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś może czemu na Allegro można kupić Samsunga A51 jakieś 4 stówki taniej niż w "normalnym" sklepie jak Media Expert? Nie wydaje mi się, żeby to były jakieś refurby, zbyt nowy model. 24 miesiące gwarancji, niby polska dystrybucja, nieco podejrzane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-a51-dual-sim-sm-a515f-czarny-8884825071

BTW - szukam telefonu dla mamy w okolicy tysiaczka z hakiem. Jeszcze nad Xiaomi Mi9T się zastanawiam. Ktoś może ma lepszy pomysł?

#pytanie #smartfon #gsm #samsung #telefony
mohun - Orientuje się ktoś może czemu na Allegro można kupić Samsunga A51 jakieś 4 st...

źródło: comment_1585157035aRIHSoJFEYMaIRGuGjtmQg.jpg

Pobierz
  • 14
@Mam_jedno_pytanko w Mi9T trochę boję się tego wyjeżdżającego aparatu, chyba zdecyduje się na tego Note 8 Pro. Kosztuje tysiaczka, czyli najmniej, a i tak powinien dać radę i nie będę kombinował z lewizna na Allegro. Myślę, że mamuśce, która korzysta tylko z WhatsAppa, Facebooka, YouTube'a i czasami Pinteresta w zupełności to wystarczy na jakieś 3 lata. Obecnie ma dogorywającego Huaweia P8 Lite, który już nie daje rady wydajnościowo.
@Mam_jedno_pytanko: W takim sensie ze sensor ma minimalny wplyw na zdjecia, najwazniejsza jest optyka, przyslona i przedewszystkim soft, jesli chodzi o to ostatnie Xiaomi to jest dno i kupa mułu, bez Gcam nawet nie ma co odpalac aparatu.
Znajde ci pierdyliard telefonow z najlepszymi sensorami na rynku ktore przegrywaja z 4 letnim Pixelem XL.
@k3lt: przysłona 1.8 w A71 vs 1.9 w Redmi 8 Pro. Poza tym, aparaty są identyczne. Nawet jeśli wziąć pod uwagę soft, różnica jest na tyle marginalna, że nie warto dopłacać 800 zł. A jeśli już komuś mega zależy, to lepiej wyjdzie instalując Gcam, albo polegać na automatycznej edycji w Snapseedzie/Google Photos