Wpis z mikrobloga

@miroslaw_anonowski: o właśnie to :D nawet jak beemka jest słaba, to ma w sposobie prowadzenia cos co powoduje, chec bardzo dynamicznej jazdy. Poprostu, wsiadajac w dziadkowa markę, 2 razy mocniejsza nie masz w ogole takiej potrzeby.

Jest to zwiazane z ukladem kierowniczym, zawieszeniem, ze jak ktos ma w sobie takie p-------a, to beemka go z niego wyciagnie :D

@emjot86: nie to nie jest bait, mialem to samo. Sposob
  • Odpowiedz
Ogarnięty kierowca


@emjot86: raczej ogarnięty człowiek ( )
No tak jak pisałem, widocznie nie masz wewnętrznego p-------a w sobie który wychodzi na wierzch.
Tak jak 90% ludzi ma odruch uciekania przy zagrożeniu, a pozostali stawiają czoła.
Tak samo z wewnętrznym p--------m i kategoryzacja społeczna tutaj nie ma nic do rzeczy, może kulturalny profesor etyki go mieć
  • Odpowiedz
@Bekonik: mhm. Nie. Uwielbiam szybka jazde ale siedzenie komus na zderzaku, wyprzedzanie na podwójnej ciaglej czy inny p-------c, jak to nazywasz, to zwykla glupota. Mylisz frajde z jazdy z byciem debilem.
  • Odpowiedz
@emjot86: you must be fun at parties ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja to nazywam p--------m bo np. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej nie klasyfikuje jak dla mnie wszystkich do bycia debilem. Tak jak mamy w wielu miejscach podwójne, to przestrzeganie ich jest przestrzeganiem w imię przestrzegania.

Ale chyba się nie dogadamy, bo dla Ciebie pieszy co przejdzie na czerwonym == instant debil bo przecież może kogoś narazić ( ͡° ͜ʖ ͡°) c--j z tym, że w wielu krajach można sobie dowoli przechodzić w miarę własnego przeczucia bezpieczeństwa teoretycznie, przepis to przepis. Dura
  • Odpowiedz