Wpis z mikrobloga

Polski system #szkola nie był chyba gotowy na to gówno. Zaczęli nam zadawać prace domowe do realizacji ale jest taki #!$%@? że już tego nie ogarniam XD Każdy nauczyciel ma #!$%@? i zadaje sobie gdzie mu się podoba.
-Jeden zadaje w zakładce praca domowa na dzienniku
-Drugi w poczcie na dzienniku
-Trzeci na osobnej prywatnej platformie jakiejś (na której myślę powinniśmy wszystko mieć bo dyrek to ogarniał)
-Czwarty wysyła na maile osobiste XD
-Najbardziej ogarnięta babka zrobiła konfę na fb i ustaliła godzinę, zrobiliśmy serwer discord i po 45 minutach po robocie.
Nie dość że wszystko jest gdzie indziej, o innej godzinie i totalnie #!$%@?, to każdy nauczyciel ma jakiś inny sytem XD
Temu wysłać na maila, temu wysłać na dziennik, temu na platformę, temu skrina, temu zdjęcie notatek, temu "odpowiedź" tekstową. Ja #!$%@?.
Zgłaszanie obecności to już w ogóle parodia.

#gorzkiezale #zalesie #koronawirus
  • 15
@ChochlikLucek: Szczerze to nie wiem. Pewnie mieliby #!$%@?. Ale faktycznie nie każdy ma komputery, różnie to bywa.
Ja i moja klasa nic praktycznie nie zrobiliśmy. W obliczu tego burdelu chyba można winę zgonić na organizację, bo to jest tragedia. xD
Teraz siedzimy wszyscy na discordzie i czekamy tylko na jakieś konkrety. Nigdzie nie ma żadnego rozkładu co, gdzie, kiedy. "Czekajcie na maile" XD siedzę od rana i odświeżam maila co 10
@Poches nikt nie ogarnia, bo nie dostaliśmy konkretnych wytycznych. Dyrekcja poprosiła nas o przesłanie jej informacji na maila jakim kanałem dzieci będą dostawać prace do wykonania, nowy materiał. Cóż ja mam więcej zrobić? Dyrekcja dala nam samowolkę to wybieram to co mi najbardziej pasuje, uprzednio informując rodziców.
A dodam jeszcze zabawny fakt. Pracowałam dzisiaj od 8. Zalogowałam się raz na Librusa o nieszczęsnej 8, wyszłam do kuchni po kawę i Librus padł.
@Poches: Tak wygląda praca. ;)
Widzę, że w całej Polsce dzieciaki mają dokładnie to samo. :/ Masakra z tymi nauczycielami. Córka siedzi w szkole od rana do wieczora, bo nauczyciele nieogarnięci. A jak nauczyciel wysyła - przeczytajcie to czy tamto i odpowiedzcie na pytania te i tamte, to się zastanawiam, po co on w ogóle uczy, bo takie rzeczy uczeń może zrobić i bez nauczyciela. Praca zdalna pokazuje jak wielu nauczycieli