Wpis z mikrobloga

Mirki a przede wszystkim Mirabelki - może ktoś z Was ma robota w domu do wyrabiania ciasta NA CHLEB do polecenia? Chodzi o coś nie za drogiego - tak za ok 5-6 stówek.

I żeby było jasne - nie chodzi mi o robota do wyrabiania ciasta na pizzę, na placek czy inne cuda tylko stricte takiego robota co urobi porządnie ciasto NA CHLEB. Reszta to dodatek absolutnie nie potrzebny/zbędny ale MOŻE BYĆ przy okazji.

#pytanie #kuchnia #chleb #pieczzwykopem #ciasto #kiciochpyta
  • 4
@marcel_pijak: to jest wypiekacz.. ja szukam takiego robota do urabiania ciasta.

@skyluker: no właśnie jakiego bym super-hiper-full-wypas robota nie znalazł to zawsze w komentarzach i na forach piszą, że albo nawija ciasto na mieszadło i dupa albo zostawia na brzegach nie ubite ani nie wymieszane. Skupiam się tu na tym czy dany sprzęt ma negatywne opinie i jakiego typu.
I z tym jest jak zwykle - 90% komentarzy wychwala sprzęt
@Wasz_Pan: wiesz co, od chyba 7 lat używam Muma i nie mam specjalnie z nim problemów. Ciasto wyrobi, czasami stoję przy nim z łyżką i mu pomagam. Ale nie wyobrażam sobie robić tego ręcznie, prędzej zrezygnowałbym z pieczenia.

Imho lepiej powinny się zachowywać mieszacze typu KitchenAid albo keenwoody bo inaczej się poruszają w misie ale trzeba zapytać kogoś kto ma jak to wygląda.
https://www.youtube.com/watch?v=S_AQZhBbc9A

Tylko ta cena... Imho nie warto bo