Wpis z mikrobloga

No więc jest mi bardzo smutno, że @inteligentus promował takie osoby jak Pysiek na na tagu #furry
Dlaczego mi smutno? Otóż owy użytkownik wykopu nie promuje family-friendly contentu! Tak jest, Pysiek to cham i prostak, zobaczcie jak potraktował swoją rodzinę! Matka pewnie płacze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)



38:25
https://www.youtube.com/watch?v=UMMGgW3pZ6s&t=2124s
  • 12
@inteligentus: Serio promowałeś takie coś? Bardzo się zawiodłem na tobie :( Myślałem że jesteś furrasem na poziomie tj. oglądasz nagie zwierzątka czując przy tym sastysfakcje seksualną, a tu taki zawód...

@JomaszTork Nie ma sie dziwić czemu furry ma taką złą opinie w internecie. Chyba aktualnie na poziomie tych pajaców z kucyków pony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

WTF undertale po polsku? lol
@PozwuulZasnocMi: Nic nie jest. Po prostu sie zdziwiłem tym faktem że powstało jakiekolwiek spolszczenie. A undertale ograłem chyba na wszystkie możliwe sposoby, zresztą jestem chyba najwiekszym fanem w Polsce. Może że fanem to złe słowo bo nie lubie żadnego gówna typu fanfiki, fandomy itp, ale bardzo lubie asriela. Mam z nim obraz, maskotke, 2 koszulki, a nawet dziare na przedramieniu ( ͡º ͜ʖ͡º). Teraz czekam na