Wpis z mikrobloga

@JomaszTork: ale patola xDD
@Zephyrrr: nic nowego, od początku tworzył gówno xD ale teraz się wycwanił, bo przybyło widzów.
Cały problem leży w tym, że gościu jest swego rodzaju autorytetem dla młodszej widowni i części tego smrodliwego fandomu.
  • Odpowiedz
@inteligentus: Serio promowałeś takie coś? Bardzo się zawiodłem na tobie :( Myślałem że jesteś furrasem na poziomie tj. oglądasz nagie zwierzątka czując przy tym sastysfakcje seksualną, a tu taki zawód...

@JomaszTork Nie ma sie dziwić czemu furry ma taką złą opinie w internecie. Chyba aktualnie na poziomie tych pajaców z kucyków pony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

WTF undertale po polsku? lol
  • Odpowiedz
@PozwuulZasnocMi: Nic nie jest. Po prostu sie zdziwiłem tym faktem że powstało jakiekolwiek spolszczenie. A undertale ograłem chyba na wszystkie możliwe sposoby, zresztą jestem chyba najwiekszym fanem w Polsce. Może że fanem to złe słowo bo nie lubie żadnego gówna typu fanfiki, fandomy itp, ale bardzo lubie asriela. Mam z nim obraz, maskotke, 2 koszulki, a nawet dziare na przedramieniu ( ͡º ͜ʖ͡º). Teraz czekam na
  • Odpowiedz
@PozwuulZasnocMi: Nawet nie wiedziałem że ktoś taki jest. Tak właściwie fandomem furry internesowałem się w latach 2012-2014. Od tamtej pory nie mam bladego pojecia co sie dzieje. Sie siedzialo na futrzakach.org, troche mniej na polfursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz