Wpis z mikrobloga

@artys88: jakie różnice w procedurach przed i po? Podobno dłużej to wszystko trwa? Chciałem się w piątek wybrać za tydzień, bo już bym mógł, tylko jeszcze nie wiem czy dużo ludzi w piątek może być czy raczej luźno... Bo jak dużo to bym w sobotę wolał aby jednak unikać większej ilości osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@artys88: a ja mam bana na oddanie krwi i to pół roku, bo miałem usuwana chirurgicznie zmianę skórna. :( nic mnie bardziej nie boli w tym momencie.
  • Odpowiedz
  • 0
@LrPrl: byłem pierwszym rodzynkiem już o 7:00. Błyskawiczna ankieta, wywiad z lekarzem, pobranie krwi i wio na fotel. Najwiecej czasu zajęły pomiary temperatury IR i kamerą termowizyjną przy wejściu na obiekt Onkologii (sąsiaduje z RCKiK). Polecam odwiedzić punkt z samego rana. Chyba najszybsze pobieranie krwi w mojej karierze.
  • Odpowiedz
  • 0
@soadfan: Rozumiem Cię dobrze. Mnie kiedyś zawrócili z powodu za niskiej wagi i czułem straszny zawód. Nadrobiłem 2 tygodnie później ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się odbijesz! Zdrowia.
  • Odpowiedz
@artys88: ja najszybsze miałem 30 minut od wejścia do wyjścia mniej więcej, w sobotę, zero ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W moim przypadku rckik jest oddzielnym budynkiem więc też nie ma lipy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz