Wpis z mikrobloga

  • 3
@CzerstwaBulka nie musisz od razu na Woodstock jechać. Mnie tam.nie ciągnie ale od nastu lat jeżdżę regularnie na mniejsze festiwale i jest fajnie ale nie ma gigantycznych tłumów i warunki higieniczne trochę lepsze
  • Odpowiedz
  • 5
@CzerstwaBulka Brenna jest dość nietypową bo większość jednak zjeżdża tam tylko na koncerty i nie ma tej festiwalowej atmosfery. Ale ja lubię np. Cieszanów, kilka tysięcy osób, plaża, piwko, muzyka.
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka Byłem w tamtym roku pierwszy raz. Mega klimat i mega luz. Jak malo cycków w życiu widziałeś na żywo to można tam dużo zobaczyć. Prysznice są publiczne i typiary na golasa niektóre sie myją. Nawet cipe uświadczyłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@CzerstwaBulka: jeżeli się zastanawiasz to jedź i sprawdź. Ja pojechałem pierwszy raz mając 24 lata i bawiłem się całkiem nieźle.

Dużo zależy od tego z kim chcesz się wybrać, ja pojechałem z ludźmi, którzy już byli wiele razy i są ogarnięci więc dużo to pomogło.

Z rzeczy, które irytowały najbardziej to naćpani gówniarze drący ryje 24/7, jeżeli pojadę trzeci raz, to max na 3 dni koncertów, bo zabawa w zajmowanie pola
  • Odpowiedz