Wpis z mikrobloga

Nie jest dobrze. Jestem na 3 roku studiów licencjackich, do końca licencjatu zostało mi 3 i trochę miesięcy. W grupie mam 9 osób (lącznie ze mną). Jestem nieśmiałą, zamkniętą w sobie dziewczyną, która ma problemy z poznawaniem ludzi. Pomimo tego, iż razem studiujemy już 3 lata to ja nadal nie mogę się odnaleźć w grupie chociaż tego bardzo bym chciała. Pozostałe 7 osób tworzy grupę, jest też jedna babka po 40, która żyje swoim światem. Razem z tą babką nie należymy do tej grupy. Jedna dziewczyna z grupy (nazwijmy ją MI) jest mitomanką, często wygaduje zmyślone rzeczy, nastawia grupę przeciwko mnie przez co na roku gdy są nieporozumienia to wszyscy stają przeciwko mnie pomimo tego co MI mi zrobiła. A mianowicie miałyśmy robić projekt na zaliczenie razem z drugą dziewczyną (nazwijmy ją AS). Tylko ja interesowałam się projektem co by zaprezentować, ale oczywiście MI zadecydowała sama co robimy-żeby się nie kłócić no to powiedziałam ok. Sama przygotowałam materiały do projektu ale wydrukować je miała AS. Gdy przyszedł dzień prezentacji to chamsko mnie z grupy wywaliły, zaprezentowały moje materiały i dostały ocenę, a ja musiałam potem robić sama drugi projekt na zaliczenie. Jest mi źle bo nie mam nikogo z roku kto by wstawił się za mną.

#przegryw #depresja
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mexor: Masz jeszcze pliki z przygotowanymi materiałami? Data utworzenia pliku powinna ci pomóc udowodnić, że to ty się wszystkim zajmowalaś i zostałaś oszukana. Kręć aferę u wykładowcy, nie daj sobą pomiatać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mexor: Ehhh... Cóż pozostaje... Udawaj, że nic się nie stało. Jak przyjdzie robić kolejny, wspolny projekt, to przygotowywuj materiały, do ostatniej chwili zapewniając, że się nimi podzielisz. W ostatniej chwili powiedz im, żeby się #!$%@? i nic nie dostaną. Wykładowczyni powiedz, że po raz kolejny dziewczyny nic nie robiły i planowały wykorzystać twoją pracę.

Tak sobie zemstę wyobraziłem.
@Cyderek gdzieś mam, ale to było w zeszłym semestrze, a ta MI po tym opowiadała wszystkim głupoty o mnie i już wogóle jestem na straconej pozycji. A jesze zanim mnie nie wywaliły z grupy MI i AS gadały o projekcie za moimi plecami. Żałuję tylko, że sama nie wydrukowałam tych materiałów, wtedy poprostu bym ich im nie dała i same by później musiały robić projekt
@Mexor: Jeśli zostały Ci 3 miesiące do końca to może lepiej zacisnąć żęby, i tak każdy pójdzie w swoją stronę, chyba że pojawi się jakaś możliwość za oddanie pięknym za nadobne to nawet się nie wahaj. I tak jesteś dość wytrwałą osobą, jak bym trzy lata chodził z samymi wrogimi osobami do tej samej grupy, to chyba szlag by mnie trafił.
@Cyderek miałyśmy na innym przedmiocie podzielić się parami do zadania. MI wtedy nie było i wyszło, że miałam być z nią, ale powiedziałam wykładowczyni, że chcę sama zrobić projekt o mniejszej instytucji, a MI została się duża instytucja do zrobienia, ogółem kupa pracy do zrobienia dla jednej osoby
@Mexor: Ludzie na studiach często w pogoni za wpływem oraz by się pokazać robią to co będą robić kiedyś i w przyszłości - knują, wolą przypisywać sobie lepsze rzeczy oraz ustawiają tak innych, by celowo ignorowali, gardzili danymi osobami. Skoro już masz mało do zakończenia studiów, to pewne, że określone osoby chcą się wywyższać, dobrze znam to - lepiej więc kończyć i zaplanować dalszy rozwój siebie oraz starać się ograniczać wpływ