Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 141
Dzisiaj o 15.40 w Polskim Radio Trójce dzwonił pewien mężczyzna, który wrócił do Polski z Belgii. Twierdził, że o ile jego bus poddany został wszelkim procedurom na granicy, to busa jadącego obok nikt nie kontrolował. Pan zastanawiał się ile może być takich pojazdów i z czego wynika brak kontroli.
Dodatkowo kiedy chciał zarejestrować się w tej super apce Kwarantanna Domowa, okazało się że nie jest zarejestrowany w systemie, ale jednsk siedzi w domu na wszelki wypadek.
Prowadzący na siłę wchodził mu w słowo, a kiedy nie udało mu się przerwać, to chamsko włączyli muzykę, a dzwoniącego wyciszono.

Czy ktoś mógłby zawołać konto Trójki, żeby się do tego odnieść?
Co to za podwójne standardy?
#koronawirus #bekazpisu
  • 11
@Chillvent: Słyszałem tą rozmowę i kilka minut później pewna Pani zarzuciła red. Strzyczkowskiemu że uciszył poprzedniego Pana za niewygodną prawdę.Tłumaczenie redaktora - "Myślałem, że Pan już zakończył swój wątek", a przecież on cały czas opowiadał.. Mam kolegę który jest kierowcą ciężarówki i wrócił w ostatnich dniach do Polski, również nie jest zarejestrowany w systemie, ale siedzi w domu i chwała mu za to. Trójki słucham z sentymentu od lat, ale ostatnimi