Wpis z mikrobloga

A ja mam chęć na odcinek #zamianazon w wersji podlasko - polskiej:
Konon z Majorem i nieświadoma zbliżającej się tragedii rodzinka zgłaszają się i dostają do programu. Major jako pierwsza dama wybywa z Belwederu, na jej miejsce przybywa kura domowa, Iwona, lat 36.
Po przekroczeniu progu chatki drewnianej dostaje zawału z powodu panującego tam burdelu, resztę odcinka spędza w szpitalu, toteż akcja przenosi się do bloku w Grajewie, gdzie mieszka druga familia.
Są zaskoczeni, bo nie spodziewali się faceta, ale obyło się bez kontrowersji, jak na liberalne Podlasie przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzień 1:
Dzieci rodziny odmawiają zjedzenia obiadu. Mówią, że nie tkną kapuśniaku z kababem i śledzika na deser. Widzowie są oburzeni zachowaniem Majora, który spotykając się z odmową, stwierdził "oooooo, że ja będę cię karmił, #!$%@? wieśniaku!"

Dzień 2:
Major z powodu problemów z kolanami nie może dobrze posprzątać mieszkania. Na uwagi męża, zaczyna wrzeszczeć, i grozi #!$%@? kubka i zabraniem oszczelek z okien.

Dzień 3:
Major znika z domu, kamery wyruszają z rodziną na poszukiwanie go w najbliższej okolicy, głowa rodziny zauważa go wchodzącego do pobliskiego sklepu budowlanego. Major rzuca się z pięściami, zostaje wyrzucony z programu, na odchodne krzycząc "i się pozbędziecie mnie, papa!"


#kononowicz #patostreamy
  • 2