Wpis z mikrobloga

Ty:
- zamknij firmę
- siedź w domu
- nie widuj się ze znajomymi
- nie wychodź z dziećmi na spacer do lasu
- ogranicz wszelką aktywność
- módl się, żeby nie zbankrutować

A tymczasem starzy ludzie o lasce, z nadciśnieniem i chorym sercem
- z---------j o 7:00 rano do netto na promocję p----i z kurczaka za złoty dwajściadziewienć
- jeździj k---a empekiem do przychodni na wizytę u ortopedy, bo się nie może zmarnować
- z---------j z 4. piętra w bloku na dół o lasce i chodź bez celu po mieście, bo ładna pogoda
- chodź codziennie w tygodniu do kościoła pomiędzy przyjmowaniem leków na serce, bo przecież bozia czeka

Zaczynam się poważnie zastanawiać czy ochrona starych ludzi warta jest poświęcania gospodarki...

#covid19
#koronawirus
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FapFolder: jak szpitale będą przepełnione, to i u nas starych ludzi będą wystawiać w najdalszy kąt aby tam sobie spokojnie świszczeli, bo respirator przyda się komuś, kto ma szansę odchorować swoje i wrócić do pracy zarabiać na dalszą walkę.
  • Odpowiedz
@resuf: Gdzie wy widzicie tych starych dziadków? xD w Warszawie w centrum nie widać prawie w ogóle, sąsiadka tylko co z psem na płac przed blok wychodzi, w Biedrze jak byłem przed praca też pustka. W kościele co prawda nie byłem, ale przechodziłem do Żabki po wodę to też wyglądał na pusty.
  • Odpowiedz
@FapFolder: Powiedz jej wprost, że jej życie to w sumie w dupie masz ale po śmierci fajnie byłoby się spotkać razem w niebie i wielka szkoda, że jej tam nie będzie.

Na 100% zareaguje wielkim " WTF?!?!"

-No tak to babciu, przecież jest piąte przykazanie - nie zabijaj. A nie wiadomo do śmierci ilu ludzi się przyczyniłaś tymi wycieczkami. Tyle lat bycia dobrym człowiekiem, tyle lat z-----------a co niedziela do
  • Odpowiedz
@Celinka95: u mnie w mieście 70k pełno staruchow na zakupach typu jedno mleko i 5plastrow szynki...dzisiaj wybrałam się do apteki żeby zrobić małe zapasy, a babcia przede mną się chwaliła że dzisiaj to już wpuszczają do środka, bo ostatnio to tylko okienko było czynne, pewnie łazi do tej apteki co 2 dni o byle gowno, brak słów
  • Odpowiedz