Wpis z mikrobloga

Podejrzewam ze dziewczyna pisze z innym gosciem. Nie mam twardych dowodow, ale jest to prawie pewne - siedzi do rana na telefonie, wstawia zdjecia na instagrama w makijazu( wczesniej nie wstawiala takich ) zaczela go (tego goscia ktory z nia prawdopodobnie flirtuje) followowac z obydwu kont( z prywatnego followuje tylko najblizszych znajomych) Moje pytanie jest: co mam w tej sytuacji zrobic bo niby nie mam dowodow ze mnie w pewien sposob „zdradza”. Gdy zapytalem jej „co ty robisz w nocy jak nie spisz” to ona „no na pewno nie śpię nie? XD” Jak byscie zareagowali w mojej sytuacji? #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@soshiu: szykować się powoli na spektakularne rzucenie jej w najmniej dla niej oczekiwanym momencie i na zbieraniu dowodów oczywiście. Na chłodno, bez emocji. Zachowuj się jak zwykle.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: dowody raczej ciezko bedzie mi zebrac: jedyne to ze koles lajkuje wszystkie jej zdjecia, i ze ona go obserwuje z dwoch kont. Maluje sie, daje opisy po angielsku (bo to obcokrajowiec to pewnie zeby zrozumial xd) no i siedzi do rana online. Nie sadze ze to tylko rozmawianie z przyjaciolka
  • Odpowiedz
@soshiu: nie martw sie, nawet jak sie pusci to Ty bedziesz winny xD mechanizmy racjonalizacji swoich wyborow zrzucą na Ciebie całą wine. miej godnosc i nie dawaj jej teraz atencji wiecej, niech sama tez cos od siebie da
  • Odpowiedz
@soshiu: w tym momencie, to tylko szczerość cię uratuje. Mówisz jej otwarcie, ze czujesz ze robi ci rogi i ze chcesz zeby przestała z tym ziomkiem sie kontaktować. Pamiętaj, ze to ona jest krzywa w tej sytuacji i nie zadręczaj się, ze mogles cos zrobic lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariuszmaniek: no wlasnie prawdopodnie zaczela to robic z tego powodu ze ją olewalem, nie pisalem, nie poswiecalem jej czasu wiec szuka atencji od innego

@soshiu: kryzysy rozwiązuje się inaczej, nie rzucając się do zdrady. Takie wytłumaczenie jest równoznaczne z "Panie, kradnę bo inni też kradną"
  • Odpowiedz