Wpis z mikrobloga

Może komuś to się przyda. Wziołem Litmanena za swapy, bo nie chciało mi się robić więcej swapów i szukałem też jakiejś ikony na śpo. Gram w 3 lidze i wbijam golda 1. Grałem nim na śpo w 4-1-2-1-2(2), wg mnie jest to bardzo dobra karta.Zagralem nim cała LW i kilka meczy w DR. Ma swietne strzały, zdobyłem nim kilka bramek z dystansu(o co raczej trudno w tej fifie), wykończenie w polu karnym też topowe. Drybling nie jest na poziome jakiegoś Neymar, ale można nim się pokręcić w polu karnym, często wygrywa przebitki i piłka zostaje mu przy nodze, w skali szkolnej jeśli u Neymara drybling jest na 6 Finowi dałbym 5. Podania są doskonałe, krótkie i długie są bardzo dokładne, znajdzie kolegę w polu karnym i da dokładną prostopadłą na 30 metrow. Dzięki H/M biega tam gdzie trzeba, czyli z przodu. Z minusów 3* sztuczek, dla mnie to nie jest wada, ale niektórym może przeszkadzać i 24 agresji, no to faktycznie czuć, przez pressingu zespołowym fin doskakuje jakby chciał, ale nie mógł i to dla mnie jego jedyna większa wada. Podsumowując jeśli komuś nie chce się wbijać swapów a szuka spo to bardzo polecam Litmanena
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cebulandia xd no właśnie dziwi mnie to postrzeganie, że gówno, jego wersja Moments jest mocno zboostowana, z motorniczym większości statystyk w strzałach, podaniach i dyblingu ma ocenione na 90+, ale ok, również miłej gry
  • Odpowiedz