Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jestem bardzo ciekaw waszego zdania w pewnej kwestii. Dziś wywiązała się dyskusja z moim różowym,któremu nie podoba się opcja mieszkania w mieście "A" – sugerowane przeze mnie, ona chce mieszkać w mieście "B". Oba miasta są oddalone od siebie o jakieś 200 kilometrów. Niestety nie doszło do porozumienia, a co zabawniejsze różowy słysząc opcje: "To może jednak jakoś przywyknę do B tylko muszę to przemyśleć", określiła mnie "Psim rzepem, który się za nią wlecze". Stwierdziła, że to nie problem i nic nie stoi na przeszkodzie związku, abyśmy oboje mieszkali w dwóch różnych miastach oddalonych o 200 kilometrów, bo według niej... Normalni ludzie w normalnych związkach tak mieszkają. Chociaż była mowa o wspólnym mieszkaniu!

Powiedzcie mi szczerze czy ja jestem jebnięty czy o czymś nie wiem i rzeczywiście tak jest? Czy jednak różowy... No wiecie. (_ )

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 15
@exzozol: Chciałbym, żeby to była zarzutka. Jak chcesz zarzutki, to mogę Ci jakieś popisać na temat mojej #!$%@? pracy, ale jak spojrzysz na moje konto to zobaczysz, że przez cały okres jego istnienia nie było żadnej zarzutki/trolla. Tylko ban za udział w aferze zbożowej i postowanie towarzysza białkova.(,)