Wpis z mikrobloga

Czy też uważacie te paski za awaryjne? Mam dwa i oba strasznie kapryszą (tzn. nadajniki). Problem zawsze pojawia się po wymianie baterii, zegarek przestaje wykrywać i brak połączenia. Wrzucam do szuflady na parę tygodni, wyciągam i tadam, działa... Raz łączy raz nie, raz pokazuje tętno, a raz nie. Sprawdzam na 3-4 zegarkach od znajomych i to samo. Dodam, że zawsze smaruję żelem usg. Obecnie jest tak, że zaczęło działać. Dobra pomijając ten fakt, to przyjrzałem się instrukcji i tam pisze, żeby moczyć w 3 miejscach. Wiadomo, że elektrody na tej śliskiej powierzchni, ale po co na tym małym materiałowym odcinku? Zapraszam do dyskusji. #garmin #bieganie #kolarstwo #trening #mikrokoksy #elektronika
chlebnaszpowszedni - Czy też uważacie te paski za awaryjne? Mam dwa i oba strasznie k...

źródło: comment_1584882646fcdoBQM24r8VkbgEO1gi8T.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@chlebnaszpowszedni: Potwierdzam, kupę czasu działał bez zarzutów, a po wymianie baterii już w zasadzie pozostawały treningi bez pomiaru tętna, bo nie można było na nim polegać. Ale przyznaję się bez bicia, nie zawszę stosuję się do instrukcji. ^^
  • Odpowiedz
@chlebnaszpowszedni: jeżeli moje, to mam z nim mało godzin doświadczenia, może z 30 teraz. Ale na razie bez zastrzeżeń i cena spoko, więc będzie mniejszy żal wyrzucić jak padnie.

A bardzo dobre doświadczenia mam z ich czujnikami kadencji (rowerowej), które katuję już kilka lat i kilka wymian baterii. Czasami mam wrażenie, że pół mirko z nimi jeździ :)
  • Odpowiedz