Wpis z mikrobloga

@retoryczny:

Z powodu zamknięcia twej szkoły, nudzisz się tak bardzo, że przyłączasz się do dyskusji, których najwyraźniej nie jesteś w stanie objąć swym ubogim umysłem? Nie najlepszy pomysł (,)

PS. Mówisz o Niemczech, które mają na 21.03.2020r. 268 zakażonych na 1mln mieszkańców w stosunku do naszych 14 zakażonych na 1mln mieszkańców, geniuszu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.worldometers.info/coronavirus/
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Dzis jest niedziela, to po pierwsze, wiec tekst o szkole jest nieadekwatny, uzyj innego canned response ktory dal Ci PIS nastepnym razem. I nie ma to jak uzasadniac braku badan iloscia rozpoznanych przez te badania, ktorych jest za malo. Chrzanic logike! U nas jest 14/mln geniuszu wlasnie dlatego ze Niemcy zrobili juz ponad 500K badan a nasze panstwo z dykty jedynie 20x mniej.
  • Odpowiedz
PS. Mówisz o Niemczech, które mają na 21.03.2020r. 268 zakażonych na 1mln mieszkańców w stosunku do naszych 14 zakażonych na 1mln mieszkańców, geniuszu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Planeta_odebete2: To akurat małoważne bo pacjenci zero w obu krajach pewnie dotarli w innym czasie. Jesteśmy po prostu spóźnieni.
  • Odpowiedz
@retoryczny:

Odsyłam do mojego postu z metalową pokrywką. Dyskusja z tobą nie ma zwyczajnie sensu. Nie jesteś w stanie zrozumieć prostego zdania o szkole, a ja ci proponuję wyciąganie wniosków że statystyk... Wybacz, po prostu na codzień nie obracam się wśród ludzi tak skrzywdzonych przez los jak ty i zwyczajnie przeszacowałem możliwości twego intelektu. A teraz idź już sobie. Papa.
  • Odpowiedz