Wpis z mikrobloga

Na rynku brakuje teraz praktycznie wszystkiego co związane jest z ochroną przed koronadziadostwem. Zwykli cywile mogą najlepiej pomóc siedząc na dupie w domu, żeby nie pomagać chorobie się rozprzestrzeniać. Jednak na froncie pracuje masę osób, którym trzeba pomóc się zabezpieczyć. Szwacz ze mnie słaby, więc po zobaczeniu, że można drukować przydatne rzeczy na drukarce od razu wrzuciłem 2 projekty do druku.

Na ten moment popracowałem nad projektem i na dobę będę miał jakieś 8-10 masek do oddania, więc zachęcam wszystkich znajomych, którzy mają drukarki 3D do przyłączenia się.

Nie masz drukarki, ale chcesz pomóc?

- Podrzucić folię na szybę (wystarczy taka okładka do bindowania jakie są w pracach licencjackich) oraz duże worki strunowe na maski. Ciężko to dostać teraz...

- Podeślij mi kontakt do kogoś kto może potrzebować takich masek z okolic Pszczyny/Krakowa (ja muszę raczej siedzieć przy drukarce, żeby nie spalić domu :P)

- Jak chcesz dowieźć gdzieś komplet masek też się przyda pomoc.

Maski są mega prowizoryczne, ale chyba lepsze to niż 1 maska na 10 lekarzy. Chyba nikt mnie do więzienia nie wsadzi, a jak tak to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #2019ncov #druk3d
oscar_rak - Na rynku brakuje teraz praktycznie wszystkiego co związane jest z ochroną...

źródło: comment_1584817899nXJLyqadQynMWKzvuryab0.jpg

Pobierz
  • 12
@Buchomodozor: To nie jest ta z Prusy. One są lepsze, ale drukują się dłużej, trzeba więcej dodatkowych materiałów. To jest bieda projekt, gdzie po wydruku możesz zamontować do tego nawet pet XP ja drukuje z PETG bo PLA trochę miękkie do tego