Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam giga imperium, bogactwo jak sam #!$%@?, technologie zaawansowane. I nic nie mogę zrobić. Dlaczego? Bo statki latają mi na reaktorach jądrowych poziom I. Badania ani razu nie podsunęły mi rozwijania technologii zasilania statków. Jestem bogaty jak #!$%@? a nie mogę skorzystać z zaawansowanej technologii bo statki nie uciągną energetycznie. To bug? Ktoś zna sprawa albo wie jak zmusić naukowców do przynajmniej wynalezienia reaktorów jądrowych II?

#stellaris
  • 12
  • Odpowiedz
@Abaddon84: A nie masz czasem reaktorów II na końcu listy obieralnych technologii, jako zawsze dostępnych? Pamiętam kiedyś dawno, kiedy Stellaris wyszedł, jakiś youtuber się żalił, że całą grę nie miał pancerza, bo gdzieś zdobył bonusową opcję technologii (np. przez zbieranie złomu) i to cały czas było na końcu listy technologii, co ignorował (bo przeważnie są to jakieś shity).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyrus717: no nie rozwinąłem jakieś prymitywnej z samego początku i brakuje mi "tylko" zasilania do statków. Przez to potencjał mojej floty jeśli dobrze szacuje jest jakieś cztery razy mniejszy. Dotarłem do momentu w kampanii że bez tej technologii jej nie wygram :(
@anonymous_derp: nigdzie się nie pokazują, szukałem wszędzie, po prostu jedyne zasilanie do statków jakie mam do wyboru w projektach to zasilanie jądrowe poziom I. Reszta jakie działa VI
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonymous_derp: wytoczyłem właśnie straceńczą wojnę bo zmarnowałem trzy dni na wybitna kampanię, najlepsza jaką miałem do tej pory i nie wygram jej przez brak silników. Spróbuję zrobić jak mówisz, zobaczymy co się wydropi w zlomie
  • Odpowiedz
@Abaddon84: Tak czasem robiłem kiedyś, żeby zdobyć technologię upadlaków. Obraziłem ich czymś czy co, wydałem im wojnę, parę statków im ubiłem za cenę całej floty, a potem na drugi raz już miałem ich silniki, pancerz i broń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonymous_derp: spróbowałem, zniszczyłem flotę a wydropiło jedynie te najnowsze technologie, których mam po dziurki w nosie. To chyba koniec. ech, a szkoda, mam 36 światów, przepełnione magazyny wszystkiego w każdym sektorze, tradycje wszystkie itd itd tylko brakuje mi porządnej floty zdolnej #!$%@?ć Przebudzone Imperium (strasznie agresywni) i #!$%@? ze scenariusza końcowego
  • Odpowiedz