Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@SzalonyFanMalysza: Jak mnie #!$%@?ą ci podróżnicy z dupy, co się pchają na największe zadupia świata, bez zorganizowania sobie funduszu awaryjnego. A potem #!$%@? "dej bo nie mam jak wrócić". #!$%@? się im powinno dawać, może poza strzałem z płaskiego w ryj za skrajną nieodpowiedzialność. Niech sobie radzą, jak już się #!$%@?. Ha tfu
  • Odpowiedz
bez zorganizowania sobie funduszu awaryjnego


@franaa: W punkt Mireczqu!!! #!$%@? jak Cię szanuje! Dokładnie to mi przyszło do rozkminy teraz jak widzę jego filmiki ostatnie! Jak już ma tego Patronite to powinien tam ustawić dla widzów i swojego bezpieczeństwa opcję w razie podróży i nikt by nie dawał jabania ale to trzeba z głową robić nie dla zysku! Dlatego mega ludzie będą gardzić tymi podróżnikami teraz!
  • Odpowiedz
on ma fundusze, uciekl przed wirusem z kraju niezbyt 1 świata


@Tapirro: Defacto wyjechał by móc cokolwiek robić bo jak się dany kraj zamyka to potencjalnie zostaje mu tylko granie lajwów z hostelu gdzie nie wiadomo czy będzie miał interety i nic potencjalnego dla widzów nie zrobi na YT nie wspominając już o swoje edukacji hiszpańskiego lub czegokolwiek na mieście ... Temat dość szeroki i nie mam mu tego za złe
  • Odpowiedz
@Cash1337 wiadomo, że będąc z drugiego końca świata, w razie czego jesteś wszędzie "na końcu kolejki" I jesteś pierwszy do ostracyzmu. Też bym spier...
  • Odpowiedz
@Cash1337: nie oglądam Twoich filmów, bo nie lubię filmików podróżniczych, wolę czytać. Cieszę się, że udało Ci się wrócić, bo wiem co to znaczy, sam tak wracalem i siedzę na kwarantannie. Do tego jeszcze dochodziła fala hejtu na wracających na każdym gówno forum.
  • Odpowiedz