Wpis z mikrobloga

@pedros92 jak zależy na jakim? Jeden #!$%@? na jakim, nie kupisz skretki niższej kategorii niż 5e, która wyciąga gigabita z palcem w dupie. Chyba że kupisz miedziowanie aluminium XDDDDDDD
A już najbardziej mnie #!$%@? jak. Na Mirko polecają żeby kupić patchcord najwyższej kategorii bo najlepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pedros92 bo pewnie kupiłeś tzw CCA czyli aluminium pokryte miedzią, zamiast 100% miedź. Madex, bitner, a-lan, draka produkują skrętke 100% miedź i ja tylko z tych firm biorę. Nigdy nie miałem problemów.
Albo urządzenie jedno ogarnia max 100mbps, i nie wyciągnie ci więcej,bo po prostu. Karta sieciowa. Nie jest w stanie ogarnąć więcej.
  • Odpowiedz
jak jest dobre wifi to potrafi wyciągnąć nawet 250 Mb/s, mam z UPC właśnie 250 i na lapku zawsze z pełną prędkością śmiga


@Rst00: prawda, ale UPC na 5 Ghz dopiero tak śmiga po ostatniej aktualizacji modemu (miesiąc temu), bo tak to u mnie leciało max 90-100 Mb/s przy łączu 500 Mb/s, gdzie od roku mają w mojej lokalizacji już światłowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: u mnie tak od ponad roku śmiga ale fakt faktem na 5 GHz. Mam taki biały pionowy modem, ConnectBox chyba
  • Odpowiedz
@be_ast: Nie, nie miałby, lol. To jest internet DO 150 mb/s. W praktyce, w umowach są zapisy, że prędkość nie może spaść np. poniżej 20mb/s. Każda wyższa prędkość jest zgodna z umową. Skąd tyle plusów? XD
  • Odpowiedz