Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że na mirko jest wielu miłośników simracingu (jeśli zaśmiecam tag to sorry) chciałbym prosić o poradę. Szukam kierownicy do XONE, nie znam się na tym sprzęcie bo do teraz korzystałem z kierownicy Microsoftu z 2002 roku (dalej działa!) na PC, ale na blaszaku najnowsze gry mi raczą nie pójdą. Oto na czym mi zależy:

- przyzwoita precyzja,
- 3 pedały (jakby się dało to z odpowiednimi oporami),
- force feedback,
- elementy z metalu (widziałem, że jakieś modele Logitecha mają metalowe pedały, wieniec kierownicy i łopatki),
- może skrzynia biegów w układzie H (obejdę się bez tego).

Nie będę uprawiał jakiegoś pro simracingu, bardziej gry typu Forza Motorsport i co tam jeszcze na XONE jest dostępne.

Co do budżetu - chciałbym się zmieścić w kwocie 700 zł, więc oczywiście wchodzą w grę używki. Jeśli za te pieniądze nie da się kupić sprzętu który spełnia powyższe wymagania to wyprowadźcie mnie proszę z błędu. Co powinienem wiedzieć? Na co zwracać uwagę? Jakie modele polecacie?

Z góry dzięki za pomoc.
#simracing #kierownice #xboxone #xone #gry #logitech #forzamotorsport
  • 5
kuszące, ale nie ma startu do g920 (plastik, brak sprzegla), dlatego szukam używanego logitecha:)


@caru: z jednej strony tak, z drugiej strony TMX jest na pasku, przez co force feedback jest duuużo bardziej precyzyjny