Wpis z mikrobloga

@egonszef: a to tak naprawdę mora za 35 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówię serio, kupiłem morę za 35 zł, wyjąłem z niej ostrze i osadziłem w drzewie :) żeby było ciekawiej za dwa klocki tego drewna wielkości rękojeści zapłaciłem tyle co za całą Morę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie nawet nie zwróciłem uwagi, że nijak się to nie kalkuluje, chodziło o
a to tak naprawdę mora za 35 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówię serio, kupiłem morę za 35 zł, wyjąłem z niej ostrze i osadziłem w drzewie :) żeby było ciekawiej za dwa klocki tego drewna wielkości rękojeści zapłaciłem tyle co za całą Morę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie nawet nie zwróciłem uwagi, że nijak się to nie kalkuluje, chodziło o to żebym
@n4ojlj3_42lk: w sumie to tak :) od czegoś trzeba zacząć, samodzielne wykuwanie ostrzy wymaga warsztatu i poważnego zaplecza technicznego. Mieszkając w bloku trochę z tym ciężko ;) zresztą więcej noży raczej już się nie pojawi, chciałem zrobić coś dla siebie bo byłem ciekawy czy mi się uda uzyskać w miarę satysfakcjonujący mnie efekt. Działam w innej dziedzinie - figurkach.
@RupturaPerinei: ja nawierciłem klocek, zamontowałem na sztywno ostrze i zalałem to żywicą :) jak to robią profesjonaliści to byś musiał ich zapytać, moje rozwiązanie wydaje mi się trwałe, jakie będzie naprawdę okaże się w sezonie jak nóż przejdzie należyte testy ;)