Wpis z mikrobloga

#play Czy wy w kulki sobie lecicie? Niby zasięg LTE (centrum miasteczka 20k), a strona nic a nic się nie ładuje, filmy na YT chodzą tylko w 144p, po wybraniu #roaming wewnętrzny na #orange od razu wszystko śmiga jak należy.
Niby najtańszy operator ale nie warto.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bambus94: jakość sieci zależy od konkretnej lokalizacji. Jak zobaczysz sobie tagi to na każdym idioci piszą tak jak ty. A po prostu jak w danym miejscu dana siec działa źle to wybiera się inna.
Mamy 4 operatorow z własną infrastruktura i mnóstwo wirtualnych korzystających z 2 z nich. W czym wiec problem?
@bambus94 , przykro nam z powodu sytuacji, o której wspominasz. Trzeba to wyjaśnić. Niestety, na Wykopie nie będziemy w stanie tego zrobić, ponieważ nie mamy dostępu do Twojego konta w Play. Prosimy odezwij się w tej sprawie do Obsługi Klienta Play. Konsultanci są dostępni na przykład na czacie w aplikacji mobilnej Play24.
Dam Ci radę, uciekaj od nich jak najszybciej. Mi już po raz 3 rejestrują zgłoszenie że internet wolno chodzi, zawsze oddzwaniają i mówią że tam coś nadajniki bla bla bla przestawimy coś wyłącz modem na pół godziny i będzie działać. I gówno działa. Mam nawet problem z wysłaniem wiadomości na messengerze. To już nie jest słaby jnternet, to po prostu kpina z klienta i zdzieranie kasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kefaveli: @bambus94: Polecam Flexa, jak uczycie się w szkole/na studiach lub uczycie/wykładacie, to najwyższy plan z 100 GB jest na 2 miesiące za 1 zł (miesięcznie), jak nie to mogę też dać swój refcode z którym po "ponad miesiącu" jest zwrot 50 zł (można wypłacić na konto lub zostawić na przyszłe miesiące) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)