Wpis z mikrobloga

  • 576
To już jest chamstwo i bezczelność. Wszyscy robią zbiórki na respiratory, pomoc dla służby zdrowia itd. A Rydzyk jak zwykle robi zbiórkę na siebie xD Bo mu przez wirusa media padną! A on wcale nie dostaje żadnego dofinansowania z państwa! Do tego nie chce jednorazowych wpłat tylko zobowiązania się do regularnych miesięcznych wpłat...
#koronawirus #4konserwy
Lonate - To już jest chamstwo i bezczelność. Wszyscy robią zbiórki na respiratory, po...

źródło: comment_15846884020nTca4K93vEhzUHFGdCZBx.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Lonate Ogólnie księża są przecież bardzo pokrzywdzeni przez koronowirusa. Mało na tacy w niedzielę, liczba osób na pogrzebach okrojona, bierzmowania, pierwsze komunie i śluby zagrożone. Biedne czasy się szykują dla tej czarnej mafii :)
  • Odpowiedz
@Lonate: Jak na siebie? Dostarcza rozrywkę i wsparcie psychiczne dla swojego targetu, czyli kościółkowych dewotek. Nie rząda za to abonamentu, a wpłaty są dobrowolne. Co w tym złego? Canal plus rząda abonamentu za możliwość oglądania swoich kanałów, też należy ich szkalować?
  • Odpowiedz
  • 140
@Niekumaty_: Greenpeace to też oszołomy jak dla mnie xD Dawno nie widziałam, ale kiedyś chodzili „wolontariusze” po miastach z prośbą o deklaracje wpłat. Kolega był takim pracownikiem - X % z tych deklaracji dla niego, Y % na szefostwo, a na samą działalność na rzecz ochrony środowiska było jakieś 5%.
  • Odpowiedz
  • 6
@Jegwan: Ok, wiem że ma swoją grupę poparcia, która będzie wpłacała na niego kasę i która już to robi. Tylko wystarczy zobaczyć ile on dostaje kasy od rządu (której wspomniany Canal+ nie dostaje). Najbardziej zdenerwowało mnie, że prosi o wpłaty uzasadniając to epidemią.
  • Odpowiedz
  • 0
Do tego nie chce jednorazowych wpłat tylko zobowiązania się do regularnych miesięcznych wpłat... Po prostu przechodzi na model subskrypcji tak jak każdy teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Bo mu przez wirusa media padną!

@Lonate: ale wiesz, że wirus i jego media mają ten sam target, więc z jego perspektywy to nie wcale takie głupie zagranie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz