Wpis z mikrobloga

Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #mirkokoksy #challenge #nintendoswitch #ringfitadventure

Tydzień 11/28
Kursywą oznaczam zmianę względem wyników z zeszłego tygodnia. Pogrubieniem zmianę od początku.

Statystyki:
Talia: 65cm +1cm 0cm
Biodra: 84cm -0,5cm -1cm
Prawe udo: 46cm -1cm -0,5cm
Lewe udo: 46cm -0,5cm -2cm
Prawa łydka: 33cm 0cm -2cm
Lewa łydka: 33cm -1cm -2cm
Prawe ramię: 25cm 0cm 0cm
Lewe ramię: 25cm 0cm 0cm
Waga: 56,7kg +1kg -0,3kg (nie liczę dzikiego pomiaru z pierwszą wagą)
Wzrost: 164 cm
BMI: 21,1

Excel ze statystykami: KLIK
(można komentować)

Jedzenie:
Siedzę teraz cały czas w domu, praca zdalna, więc gotuję sobie sama. Najczęściej jakieś makarony z sosem lub mięso z ryżem. Ale pilnuje kalorii! 1500 dziennie nie przekraczam. Odmierzam sobie składniki na wadze, patrzę ile to ma kalorii i tak sobie gotuję.

Ogólnie:
POKONAŁAM BOSSA! @Kien dzięki za pomysł ze zwiększeniem trudności! Padałam na ryjek, ale pokonałam!
Uratowało mnie też jeszcze to, że zapomniałam przypisać sobie nagrody za Multitask Mode. I posypały się hajsy i składniki na szejki xD Wyprodukowałam miliardy szejków i tym bardziej mi to ułatwiło :D Także polecam Multitask Mode, w niespodziewanym momencie może bardzo pomóc. Ale różnica w poziomie trudności jest ogromna. Fakt, jest trudniej dla mnie, ale faktycznie łatwiej pokonywać przeciwników.

Jako, że przez epidemię siedzę na pracy zdalnej, poranek zaczynam od lekkich ćwiczeń na ring ficie (multitask albo lekkie sety z ćwiczeniami) a wieczorem robię sobie wycisk. Jak dla mnie mogę tak siedzieć na tej 'kwarantannie' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W międzyczasie też gram sobie na PS4, ale biorę ringa w multitask mode i ćwiczę jednocześnie robiąc napady w Red Dead Redemption 2. Spoko opcja, mam mniejsze wyrzuty sumienia siedząc na dupsku i grając, bo jednak robię coś pożytecznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, i jak robiłam Excela to okazało się, że się walnęłam z numeracją XD Jakimś cudem pominęłam tydzień 7, więc prawdziwy 11 jest teraz, a nie poprzednio.

W załączniku triumfalne zdjęcie po pokonaniu bossa!
Pobierz R.....r - Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #...
źródło: comment_1584685012HIamYTXV3ZeqR0l82wPCOK.jpg
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dantealghieri: tak, jak podkręci się poziom trudności to tak, męczy mocno. No i jak ma się zerowa kondycję jak ja to też dodatkowy wycisk.

A dzięki za pochwalę paznokci ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza jak nigdy ich nie maluje xD w sumie nic przy nich nie robię oprócz przycinania xD