Wpis z mikrobloga

@kopek: bardzo dobrze pamiętam niemiecką, chodziłem zawsze do kumpla bo miał "satelitę" i oglądaliśmy Club Rotation, czasem coś sobie nagraliśmy na kasetę :P Później Polskiej już nigdy nie oglądałem, czasem tylko gdzieś coś zobaczyłem u kogoś kątem oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze mi się podobały jak na tej niemieckiej Vivie mieli w studio te monitory/kompy


@Logan00: W moim zadupiu wybudowali nowe gimnazjum, nowa sala informatyczna - wchodzimy a tam same takie Mac-i :D Najlepsze że nie było w szkole stałego łącza przez długi czas, a Pan od informatyki czasem dawał nam pośmigać w necie, łącząc się przez swój główny komputer modemem telefonicznym (0202122) i rozdzielał to na resztę komputerów :D Oczywiście jak
Oglądał ktos z was iTV? Lecialy tam programy mlodziezowe typu Moje Logo News o telefonach, albo taki show na zywo gdzie gadali, dzwonlili do studia ludzie. Jedna z prowadzacych byla ta ruda pani co mozna ja teraz zobaczyc w tej reklamie Haribo. Pamietam ze w gimbazie to codziennie ogladalem.


@Logan00: pamiętam, oglądałem pod koniec podstawówki, może jeszcze w gimbazie. Moje Logo News było całkiem ok i codziennie zestawienie dzwonków na telefon.