Wpis z mikrobloga

@kopek: Pamietam, dobra stacja. Najpierw puszczali niemiecka, bylo sporo gowien ale najlepsze Club Rotation. Pamietam murzyn prowadzil sporo programow jak i murzynka. Pozniej chyba Club Rotation lecialo polskie a reszta dalej niemiecka. Rap Kanciapa to juz najnowsze czasy, ogladalem co tydzien i #!$%@? sie bo zmieniali godziny emisji ciagle. Vivy 2 nigdy nie lubilem.
  • Odpowiedz
@Goofas: Tak tak Mola. Nie pamietam tylko murzynki ale utkwila mi w pamieci. Blondynka, polka z aparatem to chyba Goska byla, pozniej w Mtv. Nie chce mi sie szukac teraz. Kawal dziecinstwa - to czasy gdy odkrywalem tez CN czy Fox Kids...
  • Odpowiedz
@drymz: to chyba było w spodku w katowicach w zeszłym roku na the night of legends. nwm gdzie to ogladnąć

Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas The Night of Legends odbędzie się inauguracja działalności Club Rotation 2.0 w Polsce.


Niepowtarzalna Daisy Dee nie tylko będzie przeprowadzała wywiady i relację z imprezy ale możecie się również spodziewać jej obecności na scenie!.
  • Odpowiedz
  • 33
@kopek ja jestem stosunkowo młoda, ale pamiętam z Vivy Dariusza. "Jestem Dariusz, słów depozytariusz" xD czy coś takiego #!$%@?ł zawsze na początku
  • Odpowiedz
  • 36
@kopek uwielbiałem oglądać Vive Polska w latach 2002-2006. Tam było po prostu wszystko, interesujące formaty na każdy temat, wywiady, informacje na bieżąco. O co kaman :D Viva Personality, Tramwajowa Lista Przebojów xD, programy o książkach i filmach, fragmenty koncertów, wakacje na plaży z Vivą. Po prostu po przyjściu ze szkoły mogłem mieć włączoną Vive do wieczora i nie nudziłem się w ogóle!
  • Odpowiedz