Wpis z mikrobloga

Organizatorzy #airshow w #radom wyraźnie chodzą bez czapek po tym upale i potwornie im to szkodzi, przeczytajcie sami:

"Uprzejmie informujemy, że zakaz wnoszenia butelek wody wiąże się ze względami zapewnienia bezpieczeństwa widzom i uczestnikom pokazów, podobnie jak ma to miejsce na wielu innych imprezach masowych. Organizatorzy zapewniają dostęp do wody i napojów w ustalonych cenach: woda Veroni 1,5 l -- 5 zł, napoje gazowane (coca-cola, fanta, sprite itd) 0,5 l - 5 zł, napój Roko 0,4 l - 4 zł."


Cóż.. ja rozumiem, że jeśli nie do końca wiadomo o co chodzi, to chodzi o szmal, ale organizatorzy nieco przeginają z pędem ku zarobkowi. Układ ze sprzedawcą wody mineralnej na 5 zł za 1.5l butelkę u mnie powoduje jedną reakcję - #bojkot takiej imprezy. #sorry
  • 11
  • Odpowiedz
@koob: nie, jeśli nie zmienią tej koncepcji, to wybiorę las, jezioro i grilla.. z własnym piwem i własną wodą. Jeśli inni też tak zrobią, to organizatorzy zmienią swoje koncepcje na przyszłość. Przecież im chodzi wyłącznie o zarobek, czyli powinni odczuć luzy w kieszeni. Veroni za 5 zł? Naprawdę się naćpali..
  • Odpowiedz
@aes_sedai: jeśli ja nie czytałem tamtego, to istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że ileś tysięcy ludzi też nie, prawda? Czy naprawdę uważasz, że na #wykop.ie jeden post na jeden temat załatwia sprawę? Jeśli tak, to wybacz, ale mam odmienne zdanie. To raz. Dwa.. #regulamin nie zabrania postowania na temat, na który ktoś już postował. Więc dajmy sobie spokój...
  • Odpowiedz