Wpis z mikrobloga

Mam do rozlania tych dwóch zawodników lekko powyżej ceny spot:
Al Haramain Leather Oudh 80ml | 1.6zł
Bentley for men intense 80ml | 1.6zł

Gdyby ktoś się zastanawiał rozleję 40ml ADNAN B. Ambre Noir | 1,3zł
Ewentualnie wymienię z dopłatą lub bez na rasasi la yuqawam, (nie może być "zepsuty", musi być wyczuwalny zapach maliny), jakiś Amouage ;) lub jakiś damski zapach - próbkę odpowiedni dla kobiety 50+, najlepiej coś do 150-200zł za flakon.
Minimalna ilość to 10ml i tylko wielokrotność (do 15, nie mam więcej dekantów). Wysyłka paczkomatem +13zł, dekant 10ml +3zł.

Jeżeli ktoś się zdecyduje proszę o komentarz z ilością tutaj + priv, ewentualnie priv z dogadaniem się na wymianę i wiadomość tutaj.

#perfumy #rozbiorka
tom1988 - Mam do rozlania tych dwóch zawodników lekko powyżej ceny spot:
Al Haramain...

źródło: comment_1584646656AnEjluQDBuFD73R0Q1R6cM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do rozlania tych dwóch zawodników lekko powyżej ceny spot:

Al Haramain Leather Oudh 80ml | 1.6zł

Bentley for men intense 80ml | 1.6zł


@tom1988: sorry kolego, ale z tymi cenami, to chyba żart. 1 PLN/ml w obu przypadkach to już jest cena z narzutem. 1.6PLN/ml to XD
  • Odpowiedz
@tagujto: Akurat Leather Oudh stoi od co najmniej dwóch miesięcy najmniej za 115-120 zł na prostezakupy.pl (plus wysyłka) lub za 140 zł na notino, więc 1,6 zł/ml to niej jest aż taka zła cena.
  • Odpowiedz
Widocznie nie trafiłem na promocję


@tom1988: może i tak. Ale w takim wypadku, raczej nie ma szans na rozbiórkę w cenie znacznie powyżej ceny detalicznej za flakon. Jednak wolny rynek, może ktoś coś weźmie :)
  • Odpowiedz
Akurat Leather Oudh stoi od co najmniej dwóch miesięcy najmniej za 115-120 zł na prostezakupy.pl (plus wysyłka) lub za 140 zł na notino, więc 1,6 zł/ml to niej jest aż taka zła cena.


@Derrin: w sumie racja, ale ten Bentley to nadal zdecydowanie za drogo.
  • Odpowiedz
@MisiuMajonez: 130 na kupon z notino plus wysyłka 10zl z czymś jeszcze, mogę obniżyć cenę nawet o 2zl na 10ml, ludzie tutaj zachowują się jakby nie mogli przeboleć tych 20 groszy więcej na 1ml, jeśli wezmą 20ml to już jest 4zl więcej, aż mi wstyd za Janusza biznesu. O symulacjach zakupu prawie pełnego flakonu nie wspomnę.
Poza tym ludzie na to jeszcze trzeba poświęcić czas, rozlać, zapakować, wymienić korespondencję, wydrukować
  • Odpowiedz
@tom1988: Większość osób kupuje perfumy i rozlewa je non profit po to żeby mieć kilka ml dla siebie plus flakon bo taka mają zajawkę. Więc wyjeżdżając z perfumami kupionymi po słabych cenach bynajmniej jest to okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tom1988: Doskonale zdajemy sobie z tego sprawe, kolego. Pisales tam wyzej do Mirka ktory niedawno rozlal 1500ml perfum w jednej rozbiorce wiec wie z czym sie wiaze robienie rozbiorek. Tu nie chodzi o to ze trzeba doplacic 20 groszy na mililitrze, tu chodzi o to ze siedzimy w malej spolecznosci gdzie wiele osob wie jak wycenione sa poszczegolne perfumy i nie lubimy gdy widzimy jak ktos probuje na nas zarabiac.
  • Odpowiedz
ludzie tutaj zachowują się jakby nie mogli przeboleć tych 20 groszy więcej na 1ml, jeśli wezmą 20ml to już jest 4zl więcej, aż mi wstyd za Janusza biznesu.


@tom1988: Stary, z całym szacunkiem, ale co to za bzdura? I nie odnoszę się do cen ogółem, ale to wolisz, wydać więcej, bo jesteś w stanie to przeboleć? xD To sorry, ale ja nie przeboleję, a wolę zawsze wydać mniej za ten
  • Odpowiedz