Wpis z mikrobloga

Mireczki,
We #wroclaw wybrać UPC czy Vectre? Umowa na czas nieokreślony, odpowiednio 500/20 i 600/60 Mb/s. UPC mnie zdenerwowało faktem, że nie potrafią od tygodnia zamontować internetu i zastanawiam się nad zerwaniem umowy i przejściem do vectry. Okolice FATu.
  • 12
@Shagot: Właśnie mnie babeczka poinformowała, że umówiła innego Klienta we Wro na jutro, więc obstawiam, że poniedziałek to byłby ostateczny termin.

UPC miało przysłać technika dziś, a przed południem zadzwonili, że koleś im walnął L4 i mogą do mnie przyjechać 25, xD.
@Qrystus: Jeżeli grasz w giereczki to odradzam vectrę. Inna dzielnica, to może u Ciebie będzie lepiej ale u mnie kilka razy dziennie ping skacze do 500 ms na 1-2 min. Łącze i router posprawdzane, także obstawiam, że taka specyfika dostawcy.
Jak nie gram, to tego w ogóle nie odczuwam ;)
@Qrystus ale co z nimi nie tak? Na tą chwilę chyba tylko oni posiadają własne światłowody(a nastepewno najbardziej rozbudowaną sieć) i jak ktoś peeruje to raczej Vectra czy UPC. Umowa rzeczywiście może być problemem, ale śledząc tag łatwo zauważyć, że pomarańczka wypada najlepiej. Ja sam nie miałem od 2 lat przerwy dłuższej niż godzina, teraz jak wszyscy siedzą na HO to mirkom siada UPC i inne, ale nie Orange.