Wpis z mikrobloga

To, co widzicie na zdjęciu, to są radioaktywne kwaśne żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta partia kwaśnych żelków była jedyna w swoim rodzaju, nie zapomnę jej nigdy. Moje zęby i język również. Osoby z produkcji, a jest ich nie mało, wymiękają nawet przy słabszych partiach. Ta była tylko dla prawdziwych koneserów, kaskaderów nie dbających o swój los, a tym bardziej o język i inne tkanki w japie. Tacy jedzą żelki z potłuczonym szkłem, żeby tylko poczuć, że coś im przeżera jamę ustną, paraliżuje czucie, anihiluje pojęcia smaku. Zęby trzeszczały, głos się łamał, język krwawił. Ale chciało się jeszcze. Każdy jeden żelek traktował człowieka niczym potężna wichura duże drzewa. Ale wnet przychodziło oczyszczenie i człowiek stawał się trzciną. Każdy jeden śmiałek niczym mała gałązka listki wyciągał ręce w niebiosa, z obłędem na twarzy, łzami w oczach umieszczał w jamie ustnej kolejnego kwaśnego #!$%@? konfidenta gruszkę. Padał na kolana i przeklinał Białka i tę jego serwerownie, która stworzyła ten diabelny portal z kwaśnymi żelkami i tego konfidenta gruszkę i tego #!$%@? dilera żelków ecco brodatego i każdego kto przyczynił się do stworzenia tego przeklętego kwaśnego nasienia piekieł. Gdy już wracała świadomość, a twarz udało się odkleić od podłogi, ręka sama, na ślepo, znajduje drogę do opakowania... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takbylo #truestory

https://www.youtube.com/watch?v=tFLBUgT42QA ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wczoraj rozdawałem dwie ostatnie próbki. Pierwsza leci do @adrninistrator ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt nie odważył się podważyć pozycji lidera paczek z tego tygodnia, 12 kg to nie przelewki. Gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi pakiecik dilerski trafi do @lodzia_ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odezwij się na priv, bo Ty masz zablokowane!

Przy okazji przypomnę, że nadal działa kod -10%:

COMIR19


( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki niemu zamówicie nieco taniej nasze żelki. W zamówieniach najczęściej powtarzają się żelki malinki, pianki, kwaśne żelki, żelki borówki, żelki benizy ( ͡ ͜ʖ ͡) i inne. No i są kamyki, których jakość potwierdzi @Jednorybek xD Z produktów nie-żelkowych mamy też draże w czekoladzie oraz rodzynki w czekoladzie. Osobiście, draże to mój aktualny TOP3 xD opierdzieliłem cały kubek w 2 dni, także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybkie linki: żelki malinki, żelki pianki, kwaśne żelki, żelki, żelki cola.

---
mirkolos
ecco - To, co widzicie na zdjęciu, to są radioaktywne kwaśne żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta par...

źródło: comment_1584604784lcRTOfL7isUQmTTfh8jHNp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@ecco: tak to się kończy, żeby nie było, że nie ostrzegałem. ecco jedyny diler, który ostrzega ( ͡ ͜ʖ ͡)
ecco - @ecco: tak to się kończy, żeby nie było, że nie ostrzegałem. ecco jedyny diler...
  • Odpowiedz