Wpis z mikrobloga

@fuechsinn: Dlatego trzeba iść w ślady Francji i zrobić zakaz wychodzenia z domu poza 5 uzasadnionymi powodami. A takich co to na spacer z ukochana albo na melanż karać na początek po 500 zł. A jak wychodźcy nieletni to rodziców
  • Odpowiedz
@europa: Sam moich rodziców 75+ wywiozłem do domu za miastem ( zaopatrzyłem w prowiant na 10-14 dni, z mieszankami do wypieku chleba włącznie. Mają spory ogród a to oznacza zajęcie i świeże powietrze, i zero kontaktu z innymi ludźmi
  • Odpowiedz
@blabusna666 fajnie tylko nie każdy ma dom z ogrodem za miastem w którym sobie komfortowo może siedzieć miesiącami nawet jak zechce i nie każdy mieszka z bliskimi.
Chyba sobie jaja robisz, że miałabym zrezygnować z widzenia się z moim facetem, z którym jestem 6 lat, ale po prostu nie zamieszkaliśmy jeszcze razem.
No i co miałoby być takimi "uzasadnionymi powodami"? Wyjście ze zwierzątkiem na spacer to już przestępstwo czy już nie? Czemu
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Jak twój facet sie zarazi ( daj Bóg nie), i trafi pod respirator to nawet go nie odwiedzisz i w wypadku ostatecznym za rękę w chwili przejścia nie potrzymasz. To samo dotyczy twoich rodziców, dziadków itd. Ja siedzę w domu ciurkiem już 7 dni. I żyję, zaległości czytelnicze nadrabiam, pracuję ( pisze teksty). Da sie! Francuzi to robią i przetrwają, a Włosi chcieli być mądrzejsi, bo randka, bo znajomi, dziś
  • Odpowiedz
@fuechsinn: nieodpowiedzialna jesteś i tyle. Skoro jesteście razem 6 lat i jeszcze nie zamieszkaliście ze sobą to wytrzymacie jak przez kilka tygodni się nie zobaczycie. Uzasadnione powody to praca, niezbędne zakupy, lekarz, wyprowadzenie psa, ale na pewno nie to, ze cię pochwa swędzi.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje durna jesteś i tyle. Nie mierz amebo wszystkich swoją miarą. Swędzenie pochwy to ty sobie możesz mieć. Skoro dla ciebie związek polega tylko na ruchańsku, to gratuluję bycia szlaufem.

@blabusna666 aaa to tylko tydzień? A rozumiem, że za tydzień już wszystko minie?

Mamy po 27 lat, nie jesteśmy w grupie ryzyka leżenia pod respiratorem. To osoby, które faktycznie SĄ w grupie ryzyka powinno się izolować. Czyli właśnie starszych rodziców, dziadków, osoby
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Nie rozumiesz, ale ja ci nie będę tego tłumaczył. Ale dwie osoby to dwa razy więcej szans na kontakt z zakażonym, alno na rozniesienie wirusa , jeżeli u was zakażenie przebiega bezobjawowo. Ale to twoje sumienie. 27 latkowie też umierają, a juz na pewno maja pojechanie płuca, pogoogluj jak cie się nudzi
  • Odpowiedz
@fuechsinn: masz racje, dla mnie związek polega tylko na ruchańsku, dlatego mieszkam ze swoim facetem od 9 lat, zajmuje się domem, gotuje, piorę mu bokserki i podaje papier toaletowy jak mu zabraknie podczas srania. O jak kisnę teraz.
Przykro mi, ale to ty wychodzisz na szlaufa, skoro nie możesz wytrzymać kilku tygodni bez faceta, jednocześnie nie będąc w stanie się po 6 latach w pełni zaangażować w związek, żeby razem zamieszkać.
  • Odpowiedz
@blabusna666 jasne, mogę być przypadkiem jednym na milion i nawet w wieku 27 lat zdechnąć na koronawirusa. Może też mnie potrącić tramwaj albo samochód. Albo mogę się #!$%@?ć pod prysznicem i utopić. Wszystko się może zdarzyć.

Izoluję się od przyjaciela po dwóch zawałach. Nie mieszkam z rodziną. Dziadków do odwiedzenia nawet nie mam. Wychodzę do sklepu i na spacer, poza tym cały dzień do wieczora siedzę w domu, bo pracuję zdalnie.
Emeryci
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje tak, nie piorę i nie gotuję, żyje w brudnych szmatach i siedzimy głodni xD idź pisać bajki gdzie indziej.

Wielkie zaangażowanie bo schabowych natłukła xD

Dotychczas nie pozwoliła nam na zamieszkanie razem sytuacja życiowa, nie będę się z tego spowiadać jakiejś randomowej kretynce z mirko, ale ty wiesz lepiej, że spotykamy się tylko na ruchanie, a potem go wyrzucam głodnego za drzwi i elo.
Nie ma co z tobą dyskutować, skoro
  • Odpowiedz
@fuechsinn: nie będę nawet próbować ci dalej tłumaczyć, ze to ty jesteś tutaj kretynka i ignorantka, a te spotkania można sobie darowac. I albo nie potrafisz przyznać, ze swędzi cię pochwa, albo jeszcze nie wpadłaś na to, ze obejrzeć film mozna przez skype. Mam nadzieje, ze swoją głupota narazisz jak najmniej osób na niebezpieczeństwo. ()
  • Odpowiedz