Wpis z mikrobloga

Sorry ziomek, widzę tylko ciężarówki i opis że w środku są lub mają być trumny. Potrzeba dokładniejszego zdjecia
  • Odpowiedz
XD ale rzetelne zdjęcie. Brak źródeł, po prostu jadą ciężarówki wojskowe


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: piszesz to tak jakbys nigdy nie slyszal o kolesiu z instastory + OP ciebie mocno wyjasnil, a to zdjecie da sie znalezc w necie w minute, aby potwierdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie OP mnie wyjaśnił? XD Nawet nie napisał nic do mnie,


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: faktycznie, nie OP. Zmienia to cos?

Nie twierdziłem, że to bzdura, tylko że nie ma źródła, a zdjęcie nic nie przedstawia.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: spoko, ja rowniez nie napisalem tego, ale minuta szukania moze powterdzic informacje z instastory. Ja rozumiem, ze gdyby byl problem ze znalezieniem tego, ale wydaje mi sie, ze dluzszy czas poswieciles na napisanie posta niz na
  • Odpowiedz
@blabusna666: ja już #!$%@? dostaje i coraz gorzej się czuje od ciągłego siedzenia w zamkniętym pomieszczeniu więc jak się tylko zrobi cieplej spieprzam na działkę o 5 rano, własnym samochodem z zapasami makaronu, puszek i ziemniaków. Bo jeszcze 2tyg z ukochaną w tej samej kawalerce i któreś z nas zginie a drugie wyskoczy z okna. Swoją drogą skoro nawet samemu na spacer nie wolno to czemu nadal jeżdżą autobusy i tramwaje?
  • Odpowiedz
@blabusna666 tak #!$%@?, jedźcie ludzi, bo chcą się zobaczyć we dwoje z ukochaną osobą albo przejść po świeżym powietrzu, w tym czasie emeryci robią sobie tournee po biedronkach i kościołach, ale chuuuj to cała reszta jest nieodpowiedzialna. Siedzieć w domu i nie spotykać się z ludźmi powinni ci najbardziej zagrożeni.
  • Odpowiedz