Wpis z mikrobloga

@lIENll: Tak? I zagrasz w gry z dzieciństwa, okresu dojrzewania i najnowsze? Jedno biurko wystarczy na PC. Ja mam jedno biurko na jednego PC, z dwoma monitorami, laptop 14" i tablet z podstawką się mieści.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lIENll: sam nie wiem, xbox jest trochę mocniejszy, a PS5 będzie mieć pewnie lepsze exy, do tego mam już tam konto z trofkami. Na razie myślę o PS5, ale poczekamy, zobaczymy.
@lIENll: @kidi1: Ja mam 6 komputerów ze względu na mój zawód. Obecnie siedzę przy Ryzen 5 z MSI B350 Gaming PLUS i MSI RTX 2060 Gaming Z. Czyli niedrogi zestaw a każda gra śmiga od dawna na full detalach i będzie śmigać jeszcze długo. Ty na konsoli nigdy nie będziesz miał takiego wyboru gier i w takich cenach jak ja na średnim PC. Musiałbyś mieć kilka generacji konsol i nawet
@lIENll: Nie używam monitorów 4k, wiec nie wiem, ale w wielu grach np Wiedźmin 3 na ustawieniach Uber mam czasem nawet 150 fps, co dla konsoli nawet następnej generacji jest nieosiągalne.
@lIENll na 99% zanim wyjdzie oficjalnie ta konsola, w jej cenie złożysz pc który wydajnosciowo ja zmiecie, jeśli nie już teraz. Ja chce zobaczyć to min 60 stałe fps na konsoli w 4k, i to w normalnych ustawieniach graf, a nie ze to co na PC jest low na konsolach będzie jako high ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lIENll:

Wydajny komputer kupuje się raz a porządnie powiedzmy, że jest to około 5000 zł jako jednorazowy wydatek.
Sensowny upgrade komputera można podzielić na dwie kategorie:
1 Procesor , pamięć RAM , płyta gówna
2. Karta graficzna+ czasem zasilacz
wykonuje się raz na 2-3 lata.
W AMD problem płyty głównej znika bo jeden socket AM4 obsługuje wiele generacji procesorów, które są dużo tańsze niż wydajnościowe odpowiedniki Intela.
W tej opcji masz