Wpis z mikrobloga

@kok-su: ja też chyba jak wyzdrowieje kupię, bo skończę jak flak, to potrwa znacznie dłużej niż 2 tyg.
Aha i trzeba pamiętać jak robimy jakikolwiek trening z gumami każda seria do upadku, a nie tam 10 czy 15 powtórzeń wyjdzie 30 to #!$%@?, ma się więcej nie dać zrobić. Bo jak widzę niektórych, 3x12 potem zadowolony, że się upocil w skali tygodnia ma 9 serii czyli niby MEV zrobiona, a mięso
  • Odpowiedz
@Skogyr: ja robie każdą serie do upadku

Obecnie mój trening to

Trening A

Podciąganie nachwyt tyle serii ile dam radę nie spadajac ponizej 3 reps
Podciąganie podchwyt tyle serii ile dam radę nie spadajac ponizej 3 reps
Podciąganie nachwyt tyle serii ile dam radę nie spadajac ponizej 3 reps
Triceps+Biceps/Plecy/Klata

Trening B

Podciąganie nachwyt tyle serii ile dam radę nie spadajac ponizej 3 reps
Podciąganie podchwyt tyle serii ile dam radę
  • Odpowiedz
@Kasahara: Popróbuję coś, na razie złapałem grypę #!$%@? mać, oczywiście już wszyscy wokół wszędzie #!$%@?ą, że mam covid i siedzę na kwarantannie. Jak wyzdrowieję, musze coś się zabrać za siebie, zjadłem może z 1200kcal dziś z 0,5kg mięsa i paczki ciastek, jestem kawał ciapka, kluska.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Na klate tylko pompki? Na nogi nic? Powiem Ci ze ja wczoraj zrobilem pompek z 8 serii, ohp gumą i trica, dzisiaj przy wymachach rękami nawet czułem ze coś było robione. Nogi dzisiaj próbowałem, ale ni #!$%@?, nóg nie da rady przetyrać, prędzej sie zasapie i zmęcze najzwyczajniej. Jedynie dwójki całkiem dobrze, przyczepiłem gume to grzejnika i hamstring curl robiłem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Pocholere mam 2 hantle ale mało ciężaru. Skręciłem jednego to jakieś 22kg i robiłem z nim bułgary. Jedynie sie zmęczyłem a na nogach nie czułem żebym coś robił xd
  • Odpowiedz